fbpx
Search
Close this search box.

Užkirsti kelią greitam odos senėjimui – įmanoma

Užkirsti kelią greitiems senėjimo procesams ir sužinoti, kas su oda bus ateityje įmanoma šiuolaikinėmis laboratorinėmis priemonėmis.

Dažnai net neįtariame, dėl ko kenčia mūsų oda ir ko jai labiausiai trūksta – renkamės vis kitą kremą, odos priežiūros priemones. Sužinoję tikrąją savo odos būklę imsime tinkamai ja rūpintis, padėsime odai atgauti sveiką švytėjimą ir grožį.

Prancūzijos laboratorijos „Biologique Recherche“ meistrų sukurta „Skin Instant Lab“ diagnostikos įranga padeda visiškai tiksliai nustatyti odos būklę, o kompiuterinė programa automatiškai parenka odai labiausiai tinkančias kosmetikos priemones. Unikali diagnostikos sistema nustato odos riebalų išsiskyrimo, elastingumo, drėgmės lygį. Unikali diagnostikos sistema padeda stebėti odos pasikeitimus ir individualiai parinkti odos priežiūros programas tiek salone, tiek namuose.

Diagnozuoja ir parenka priemones

„Skin Instant Lab“ – tai individuali odos būklės diagnozė ir 3D analizė, kuri leidžia nustatyti dabartinę odos būklę ir numatyti jos pokyčius ateityje. Tai padeda išvengti senėjimo pasekmių, naudojant tinkamai paskirtas „Biologique Recherche“ odos priežiūros priemones.
„Daug žmonių nežino ne tik savo odos problemų, bet ir odos tipo. Todėl dažnai pasirenka netinkamas priežiūros priemones, dėl to problemų tik daugėja“, – teigia „Clinicus Klaipėda“ grožio terapeutė Reda Montvilienė. – Atlikusieji odos būklės diagnostiką šia aparatūra tiksliai sužinos, kokių odos priežiūros priemonių jiems reikia, o tai pirmasis žingsnis siekiant geresnės odos išvaizdos ir sveikatos“.

Įranga Klaipėdoje – tik dvi savaites

Kovo 15-29 dienomis „Clinicus Klaipėda“ pacientams – išskirtinė galimybė atlikti „Skin Instant Lab“ laboratorinę odos diagnostiką.

Pasiūlymai Jums:

• Atliekantiems kosmetologines procedūras su „Biologique Recherche“ kosmetika pas „Clinicus Klaipėda“ grožio terapeutę Redą Montvilienę veido odos diagnostika nieko nekainuos!
• Jei planuojate įsigyti prabangios prancūziškos kosmetikos „Biologique Recherche“ – atlikite „Skin Instant Lab“ diagnostiką ir gaukite kosmetikai 25 € nuolaidą!
• Nemokamai veido odos diagnostiką atliksime ir užsisakiusiems odą jauninančias procedūras (PRP ar biorevitalizaciją) pas „Clinicus Klaipėda“ gydytoją dermatologę Agnę Bagdonę.

Vien diagnostinės procedūros kaina – 25 eurai.

Išsamesnė informacija ir registracija telefonu: + 370 665 14000.

Vietų skaičius ribotas!

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją