fbpx
Search
Close this search box.

UAB „Clinicus Klaipėda“ pradėjo įgyvendinti iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų finansuojamą projektą

UAB „Clinicus Klaipėda“ pradėjo įgyvendinti iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų finansuojamą projektą ” ECO – inovacijos modernizuojant ir optimizuojant technologinius procesus gydymo įstaigoje“ Nr. 03.3.2-LVPA-K-837 03-0078.

Projekto biudžetas: 141.743,98 Eur, iš jų ES dalis: 62.384,00 Eur.

Veiklų įgyvendinimo pradžia: 2019 m. rugsėjo 11 d.

Numatoma veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2020 m. gegužės 30 d.

Projekto tikslas – diegti klinikos veikloje ekoinovacijas siekiant būti modernia, šiuolaikiška klinika ir mažinti neigiamas klimato kaitos ir šiltnamio efekto pasekmes.

Projekto uždavinys – klinikos veikloje diegti technologines ekoinovacijas įsigyjant įrangą, kuri sumažins neigiamas klimato kaitos ir šiltnamio efekto pasekmes dėl  racionalaus išteklių naudojimo ir proceso modernizavimo (optimizavimo).

UAB „Clinicus Klaipėda“ yra plastinės chirurgijos, gydomosios medicinos, lazerinės dermatologijos, grožio terapijos paslaugas teikianti klinika. Siekiant išlaikyti konkurencingą poziciją rinkoje turime turėti modernesnę įrangą nei kitos klinikos ir optimizuoti paslaugų kainas. Technologinės eko inovacijos įmonėje spręs ne tik problemas bet ir prisidės prie racionalaus išteklių naudojimo ir taršos prevencijos metodų t. y. sumažinsime neigiamą poveikį aplinkai atsisakydami įprastų sprendimų ir tausosime gamtos išteklius. Inovatyvių metodų taikymo dėka bus atnaujintos paslaugos, kurios pritrauks daugiau pacientų norinčių gydytis šiuolaikiškoje, modernioje ir ekologiškoje klinikoje.

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją