fbpx
Search
Close this search box.

Tikrai sveikoms kojoms – gydomasis pedikiūras

Kaip dažnai mūsų kojos nepagrįstai lieka nuošalyje, kai ruošiamasi pasilepinti sveikatą bei grožį puoselėjančiomis procedūromis. Juk būtent jos be priekaištų nulakdina iš taško A į tašką B – neretai įspraustos į kelių ar keliolikos centimetrų aukščio platformas, o kitą dieną jau į visai be pakulnės balerinos batelius.

 Net nesusimąstant išleidžiamos nemenkos sumos plaukų ir veido priežiūrai, makiažo priemonėms ar manikiūrui, o kojos vis nepelnytai lieka pamirštos… Metas keisti tokį požiūrį – tarti sudie tradiciniam pedikiūrui ir pasakyti LABAS Clinicus Klaipėda klinikoje atliekamam gydomajam pedikiūrui.

Gydomasis pedikiūras – kas tai?

Gydomasis pedikiūras yra atliekamas sausu būdu – vadinasi, jokių mirkymų ir vonelių, įprastai naudojamų atliekant kosmetinį pedikiūrą. Vakarų šalyse jau senai atsisakyta mirkymo (net ir darant manikiūrą) bei odelių karpymo. Išmirkius, suragėjęs odos sluoksnis yra pašalinamas maksimaliai, o atliekant sausu būdu – minimaliai. Kuo daugiau suragėjusios odos vienu kartu nuimama, tuo greičiau ji atauga – apsauginė organizmo reakcija.  Gydomojo pedikiūro procedūrai keliami aukšti kokybės ir sterilios aplinkos reikalavimai.

Gydomasis pedikiūras yra visiškai neskausminga procedūra. Čia nenaudojami jokie aštrūs įrankiai – žirklės, žnyplutės, skalpelis ar kt. Gydomasis pedikiūras yra atliekamas specialiu, būtent šiai procedūrai skirtu švelniu šlifavimo aparatu. Ši procedūra tinka net ir cukriniu diabetu sergantiems, nes nėra grėsmės žaizdelėms atsirasti.

Gydomuoju pedikiūru galima saugiai pašalinti suragėjusį odos sluoksnį aplink nagą, be skausmo sutvarkyti įaugusius nagus, sutrūkusias pėdas, pašalinti nuospaudas, sutvarkyti suragėjusius nagus ir kt.

Gydomasis pedikiūras versus kosmetinis pedikiūras

Labai svarbu suvokti, jog gydomojo ir kosmetinio pedikiūro procedūra nėra vienas ir tas pats. Pirmasis yra skirtas sveikatai, antrasis – labiau grožiui. O grožis dažniausiai ir slypi sveikai atrodančiame mūsų kūne.

Kitaip nei atliekant kosmetinį pedikiūrą, čia nenaudojamos jokios aštrios priemonės – apsaugoma nuo įpjovimų ir žaizdelių atsiradimo. Tai labai aktualu ne tik sergantiems cukriniu diabetu, bet ir prevencijai nuo galimybės užsikrėsti įvairiomis infekcinėmis odos ligomis. Gydomojo pedikiūro procedūra gali būti atliekama net ir vaikams ar sergantiems nagų grybelio ir kitomis odos ligomis. Dėka sterilios medicininės aplinkos ir procedūros atlikimo sausuoju būdu užtikrinamas visiškas saugumas.

Labai svarbu, jog gydomojo pedikiūro procedūrą atlieka savo srities „Clinic Klaipėda“ specialistė, todėl kiekvienam pacientui yra suteikiama profesionali konsultacija, rekomenduojama būtent jo individualiam atvejui tinkama ir reikalinga procedūros eiga, dažnumas.

Registracija vykdoma ir išsami informacija teikiama  tel. +370 665 14000 ir el. p. [email protected] , arba žemiau esančioje formoje.

[wpforms id=”473″]

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją