fbpx
Search
Close this search box.

Šventinės atostogos – geriausias laikas pokyčiams, kurių tikitės

Dovana pasirinkta plastinė operacijaKalendorinė žiema – tai ne tik dovanų karštinė, magiškas Šv. Kalėdų laukimas ir naujametiniai fejerverkai.

Šiuo šventiniu laikotarpiu galima puikiai suderinti ilgesnes atostogas, planų kūrimą ateinantiems metams su grožio ir kūno dailinimo procedūromis.

Žiemos periodas puikiai tinka seniai puoselėtoms svajonėms įgyvendinti ir plastinėms operacijoms atlikti. Užsienyje gyvenantys ir dirbantys lietuvaičiai grįžimą į Lietuvą šventėms ir apsilankymą pas plastikos chirurgus pradeda planuoti dar vasarą, todėl laisvų vietų planinėms operacijoms skaičius sparčiai mažėja.

Kokias plastines operacijas palankiausia atlikti žiemą?

„Clinicus“ plastikos chirurgai dr. Rokas Bagdonas ir dr. Dainius Daunoravičius, aktyviai pildantys planuojamų operacijų gruodį ir sausį kalendorių, sezoninį žiemos laikotarpį vadina tinkamiausiu įvairioms plastinėms operacijoms atlikti.

Jų teigimu, šaltuoju metų periodu spartėja audinių gijimas, lengviau įveikiama pooperacinė reabilitacija, uždari šilti rūbai padeda nuo aplinkinių paslėpti gyjančius randus – psichologiškai lengviau, kai atsistatymo po operacijos požymius matote tik jūs ir gydytojas.

Nosies korekcija, vokų pakėlimas, krūtinės didinimas ar pakėlimas, riebalų nusiurbimas, pilvo plastika, intymios zonos korekcija, kaip ir bet kuri kita plastinės chirurgijos operacija kalėdiniu ar naujametiniu laikotarpiu vilioja galimybe sugrįžti į įprastą gyvenimo ritmą be papildomų laisvadienių ar atostogų.

Nedidelis saulės aktyvumas vėlyvą rudenį ir žiemą – dar viena svari priežastis plastinių operacijų atlikimui, juk saulės neveikiami randai išblunka gerokai greičiau.

Plastinė operacija ar grožio procedūros – dovanų

Šaltuoju metų laikotarpiu dėl saulės ir šilumos stokos daugelį žmonių persekioja padidėjusių stresų ir depresijos pasireiškimo rizika. Plastinė operacija gali tapti savotišku psichologiniu atokvėpiu ir tikrove paversti pokyčius, apie kuriuos seniai svajojote.

Žinoma, plastinė operacija ar grožio procedūra – tai geriausia investicija į save, geidžiama kalėdinė ar naujametinė dovana, kuria galite nudžiuginti savo artimuosius.

Pasitikėjimas savimi, aukšta savivertė, gera nuotaika – visa tai įmanoma pasiekti dėl kūno pokyčių pasikonsultavus su plastikos chirurgu ir jau dabar susiplanavus operaciją gruodžiui, sausiui ar vasario mėnesiui.

„Clinicus“ plastikos chirurgai konsultuoja „gyvai“ ne tik Vilniuje ir Klaipėdoje, bet ir nuotoliniu būdu: dr. D. Daunoravičiui galite rašyti el. paštu [email protected], dr. R. Bagdonui – [email protected].

Susisiekite su mumis dėl dovanų kuponų įsigijimo: „Clinicus Vilnius” (V. Grybo g. 7-153) taip pat teikiamos grožio injekcijų, šalčio terapijos „Cryoslim” paslaugos (tel. 8 670 17111, [email protected]).

Užsukę į „Clinicus Klaipėda” (Šaulių g. 25 A,) galite įsigyti ir dovanų kuponus ne tik plastinėms operacijoms, bet ir lazerinės dermatologijos, grožio terapijos paslaugoms: tel. 8 665 14000, [email protected].

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją