fbpx
Search
Close this search box.

Silikoniniai implantai: istorija, prasidėjusi 1962 metais

„Clinicus“ Klaipėdoje ir Vilniuje krūtų didinimui siūlo įvairaus dydžio, tik patikrintų ir sertifikuotų gamintojų „Motiva“, „Polytech“, „B-Lite“, „Mentor“ implantus: apvaliuosius, anatominius, ergonominius, su poliuretanine danga.
„Clinicus“ Klaipėdoje ir Vilniuje krūtų didinimui siūlo įvairaus dydžio, tik patikrintų ir sertifikuotų gamintojų „Motiva“, „Polytech“, „B-Lite“, „Mentor“ implantus: apvaliuosius, anatominius, ergonominius, su poliuretanine danga.

Prieš pusšimtį metų JAV, Džefersono Deviso ligoninėje Hiustone buvo atlikta pirmoji krūtinės didinimo silikoniniais implantais operacija.

Pirmoji savanorė

Šešerių vaikų mama Timi Džin Lindsi atsigulė ant operacinio stalo, o po dviejų valandų jau svarstė apie didesnės liemenėlės įsigijimą.

T. D. Lindsi, kuriai dabar 80 metų, į ligoninę atvyko norėdama pašalinti tatuiruotę nuo krūties, tuo tarpu gydytojai Frenkas Džiro ir Tomas Kronin pasiūlė jai tapti pirmąja savanore atliekant istorinę krūtų didinimo silikono implantais operaciją.

Istorikai teigia, kad būtent daktaras F. Džiro sugalvojo naujos rūšies krūtų implantus. Skysto parafino injekcijos į krūtis buvo atliekamos dar 1890 metais. Riebalų implantavimas iš kitų pacientės kūno vietų išbandytas 1920-1930 metais.

Pokario alternatyvos

Poliuretanas, vinilo kempinėlės, mediniai ar stiklo rutulėliai krūtų didinimui naudoti pokariu. Rinka siūlė neinvazinius būdus krūtims didinti: vakuumo masažą, įvairias mikstūras, kremus ir losjonus, krūtis pakeliančias liemenėles „Push up“.

1950-aisiais Amerikoje didelės, apvalios formos krūtys buvo laikomos mados etalonu. Populiarumą skatino tuo metu pasirodęs pirmasis žurnalo „Playboy“ numeris, parduotuvių lentynose atsirado ilgakojė lėlė Barbė su didele krūtine. Amerikiečių susidomėjimą plastinėmis operacijomis skatino Merilin Monro, Džein Rasel krūtų formos.

Per pastaruosius pusšimtį metų mokslas padarė ženklią pažangą. Jeigu anuomet moterims buvo siūlomi 4 implantų dydžiai – dideli, vidutiniai, maži ir labai maži, nūdien dydžių įvairovė siekia šimtus variantų.

Nuo 2012 m. krūtų didinimas implantais – populiariausia plastinė operacija visame pasaulyje. Šiuolaikinės plastinės chirurgijos operavimo technikos, inovaciniai produktai leidžia saugiai ir ilgam padidinti krūtų pilnumą ir projekciją (atsikišimą), pagerinti figūros proporcijas.

Krūtų didinimo implantais kaina – nuo 2500 €. Krūtų pakėlimas: 1800–2400 €. Krūtų didinimas implantais ir pakėlimas: 3000–3700 €. Nuotraukų galeriją galite peržiūrėti čia.

plastikos chirurgas dr. Rokas Bagdonas
„Clinicus Klaipėda“ operacijas atlieka
plastikos chirurgas
dr. Rokas Bagdonas
Registracija: tel. +370 665 14000,
[email protected].

plastikos chirurgas dr. Dainius Daunoravičius
„Clinicus Vilnius“ operacijas atlieka
plastikos chirurgas
dr. Dainius Daunoravičius
Registracija: tel. +370 670 17111,
[email protected].

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją