fbpx
Search
Close this search box.

Sėdmenų formos korekcija – siekiančioms moteriškumo

Rubenso moterys, žmonijos giminės tęsėjos – tokius naujų laikų grožio standartus diktuoja estetiškiau, patraukliau atrodančios moterys su plačiais klubais ir apvaliais sėdmenimis nei paaugles primenančios dailiosios lyties atstovės. Sėdmenų forma ir tūris – vienas iš pagrindinių ir prigimtinių moteriškumo elementų.

Prieš kelis dešimtmečius  kūno kontūrus buvo galima tobulinti tik atliekant tam tikrus fizinius pratimus ir kantriai laukti, kad po kokių 5-erių metų atrodysi tobulai.  Todėl vienu ženkliausių plastinės chirurgijos pasiekimų vadinamas gliuteoplastikos – sėdmenų formos ir šlaunų apimčių koregavimas silikono implantais, atradimas.

Šios operacijos, vadinamos dar endoprotezavimu,  paklausios ne tik tarp moterų, norinčių turėti ne tik tvirtus, bet ir anatomiškai taisyklingos formos sėdmenis, bet ir tarp vyrų. Operacijos gali būti atliekamos bet kuriame amžiuje.

Sėdmenų formą koreguojančios operacijos, savo technika primenančios krūtų didinimo operacijas,  atliekamos sveikiems pacientams, kuriems atliekami standartiniai tyrimai: kraujo, šlapimo, širdies elektrokardiograma, krūtinės ląstos rentgenas etc. Taip pat rekomenduojama bent jau dešimt dienų iki operacijos nerūkyti ir nevartoti kraują skystinančių vaistų.

Operacijos metu su pilna nejautra kryžkaulio srities klostėje tarp sėdmenų daromas 5-6 centimetrų pjūvis, sluoksniuojant audinius po didžiaisiais sėdmenų raumenimis suformuojamos savotiškos „kišenės“ implantams talpinti.  Specialus tvirtinimas jiems nereikalingas, nes implantai „kišenėse“ turi laisvai judėti.  Kitas būdas – implantų talpinimas po riebaline ląsteliena viršutinėje sėdmenų dalyje.

Po operacijos nerekomenduojama sėdėti pirmąją savaitę, taip pat pirmus kelis mėnesius pravartu nešioti kompresines kelnaites.  Fizinis krūvis leidžiamas ne anksčiau kaip po 4-6 savaičių.
Esminis dalykas, kurį turi įsiminti visam gyvenimui gliuteoplastiką pasidarę pacientai – draudžiamos injekcijos į sėdmenis, vaistus galima leisti jiems tik į šlaunis.

Be to, kad sėdmenų formos korekcija tapo madinga jaunos kartos plastine operacija, gliuteoplastika – puiki išeitis tiems, kurie dėl sumažėjusio svorio, amžiaus pokyčių ar kitų priežasčių susidūrė su sėdmenų audinių atrofija, deformacija, sėdmenų nusileidimu arba mažu sėdmenų tūriu.

Registracija vykdoma ir išsami informacija teikiama mob. tel. +370 665 14000 ir el. p. [email protected].

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją