fbpx
Search
Close this search box.

Riebalų persodinimas natūraliai ir ilgam sugrąžina veidui jaunystę ir skaistumą

Ieškodami būdų, kaip kuo ilgiau atrodyti jauni, žmonės pamažu atranda riebalų persodinimo procedūras. Tai puiki alternatyva botulino ar hialurono injekcijoms, nes yra natūrali ir ilgalaikė. Panaudojant savo paties kūno riebalus galima labai efektyviai lyginti raukšles, padidinti lūpas, skruostus, smakrą, koreguoti randus, įgimtas ar po traumų atsiradusius veido deformacijas.

Trokšta ilgalaikio efekto

Plastikos chirurgas, medicinos mokslų daktaras Dainius Daunoravičius teigia, kad vis daugiau moterų pageidauja būtent šiuo būdu šalinti senėjimo požymius: „Veidą galima jauninti ir hialurono injekcijomis, moterys rezultatu būna labai patenkintos, tačiau kasmet procedūrą reikia kartoti. Tad vis sulaukiu klausimų, kaip išlaikyti jaunatvišką išvaizdą kuo ilgiau. Riebalų persodinimas yra geriausias pasirinkimas, nes persodinti riebalai, skirtingai nuo kitų, po oda švirkščiamų medžiagų, lieka visam gyvenimui“.

Pasak „Clinicus Vilnius“ plastikos chirurgo, riebalais veiksmingai koreguojama paakių zona – dėl nuovargio įdubę ar patamsėję paakiai. Procedūros metu po oda sušvirkščiama riebalų, kurie skatina kamieninių ląstelių dauginimąsi, o šios padeda poodiniam audiniui atsinaujinti. Itin plona paakių oda pamažu ima storėti. Buvę pajuodę paakiai po 3-5 mėnesių išnyksta – lieka graži jauna oda.

Savi riebalai jaunystei išsaugoti

Bėgant metams, veido srityje riebalų mažėja, tad veidas praranda putlumą, skruostai įdumba, ryškėja raukšlės. Anot gydytojo dr. D. Daunoravičiaus, panaudojant savo kūno riebalus atkuriamas veido pilnumas, išlyginamos smulkesnės ir gilesnės raukšlės aplink akis, lūpas, nosies, kaktos srityje. Riebalais padidintos lūpos atrodo natūraliai putlios ir sveikos.

Dr. D. Daunoravičiaus teigimu, nė viena šiuolaikinė veido tempimo operacija neapsieina be riebalų persodinimo. Operacijos metu pirmiausiai iš tam tikrų kūno vietų – šlaunų, pilvo, juosmens, sėdmenų – paimama riebalų, jie specialiai paruošiami ir suleidžiami į norimas koreguoti vietas. Riebalai prigyja, o veidas atrodo jaunesnis ir skaistesnis.

Saugi ir ilgalaikė procedūra

Riebalų persodinimo operacijas atliekantis dr. D. Daunoravičius tikina, kad veido pokyčiai atrodo labai natūraliai, neįmanoma pastebėti jokių operacijos požymių. Korekcijos implantais tokių idealių rezultatų, anot jo, neužtikrina. „Darbas su riebalų persodinimu yra subtilus ir meniškas lyg skulptoriaus“, – vaizdžiai palygina gydytojas ir sutinka, kad riebalų injekcijomis išties pavyksta sustabdyti laiką.

Riebalų persodinimas – saugi procedūra, nes jos metu naudojamos to paties žmogaus riebalinės ląstelės. Todėl išvengiama alerginių ar atmetimo reakcijų.

Procedūra atliekama naudojant vietinę arba bendrąją nejautrą.

Operacijos rezultatai paprastai išryškėja po kelių mėnesių. Pasak dr. D. Daunoravičiaus, senėjimo proceso visiškai sustabdyti neįmanoma, tačiau naujoje vietoje prigiję riebalai ilgam atjaunina veidą, tad senatvės požymiai jame atidedami.

Registracija į konsultaciją Vilniuje: +37067017111, [email protected]

Registracija į konsultaciją Klaipėdoje: +37066514000, [email protected]

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją