fbpx
Search
Close this search box.

Riebalų nusiurbimas ir persodinimas:  lieknesnis siluetas, krūtims sugrąžintas pilnumas

viena operacija: liposakcija ir lipofilingas „Perkeliant pačios pacientės pilvo riebalus į krūtinę, dailėja kūno kontūras, o krūtinę riebalais įmanoma padidinti vienu ar pusantro dydžio”, – kitą dieną po kompleksinės operacijos, atlikdamas pacientės apžiūrą, pasakojo plastikos chirurgas dr. Rokas Bagdonas.

Aktyvaus gyvenimo būdo propaguotoja

32 metų Alina (vardas pakeistas, nes pacientė nepageidavo viešumo) – lietuvaitė, šiuo metu gyvenanti Latvijoje. Moteris ketvirtus metus aktyviai sportuoja, tris kartus per savaitę lanko trenerio vedamus fitneso užsiėmimus.

Nepaisant to, namų šeimininke prisistačiusi ponia Alina sako, kad aktyvios treniruotės nors ir padėjo atsikratyti 10-ies kilogramų svorio, tačiau pilvukas niekur nedingo. Netekus svorio, natūrali C dydžio moters krūtinė šiek tiek nusileido ir prarado pilnumą.

Operacijai į Klaipėdą pas „Clinicus” plastikos chirurgą dr. R. Bagdoną ji atvyko sverdama 57 kilogramus: “Mano ūgis – 170 centimetrų, tad galima būtų sakyti, kad esu liekna. Tačiau sportišką kūno sudėjimą gadino pilvo būklė. Net treneris ne kartą kartojo, kad galiu sporto salėje praleisti nors ir 24 valandas per parą – ši kūno vieta sunkiai pasiduoda korekcijai.”

Namo – kitą dieną po operacijos

Clinicus plastinės chirurgijos gydytojas dr. R. Bagdonas
Kombinuotos operacijos metu dr. R. Bagdonas nusiurbė riebalus nuo pilvo ir persodino juos į krūtinę.

Penktadienio rytą  Alinai atlikta riebalų nusiurbimo nuo pilvo ir persodinimo į krūtinę operacija. O jau šeštadienio popietę moteris su šypsena išvažiavo namo.

Pacientė atrodė žvali ir aktyvi, o plastikos chirurgas paaiškino, kad tokio pobūdžio operacijos reabilitacinis laikotarpis – trumpesnis, todėl pacientė gali greitai grįžti prie įprasto gyvenimo ritmo.

„Operacijos metu į pacientės krūtinę persodinome 350 mililitrų riebalų, nusiurbtų nuo pilvo.

Riebalais ženkliai krūtinės nepadidinsi taip, kaip implantais, tačiau manau, jog tai puiki alternatyva, kai pasiekiamas dvigubas rezultatas.

Padailinome Alinos kūno kontūrą, o nusiurbtais pilvo riebalais sugrąžinome  nusileidusiai ir viršutinėje dalyje patuštėjusiai krūtinei jaunatvišką formą ir stangrumą. Dabar pacientės krūtinė atrodo pilnesnė ir šiek tiek didesnė”, — sako dr. R. Bagdonas.

Dailina kūno kontūrą, koreguoja krūtis

Paklausta, kodėl liposakcijai nesirinko Latvijoje dirbančių specialistų, „Clinicus“ pacientė prisipažino,  kad vienas iš lemiamų kriterijų renkantis specialistą buvo tai, kad su  plastikos chirurgu R. Bagdonu jai tiesiog buvo maloniausia bendrauti.

„Ieškojau informacijos „Google“ paieškos sistemoje, po to bendravau su Roku, atvažiuoti iki Klaipėdos iš Latvijos – visai netoli. Gydytojas man pasirodė, paprastai tariant – „savas“. Todėl manau, kad mūsų pirmoji pažintis greičiausiai bus ne paskutinė“,- juokėsi Alina.

Plastikos chirurgo dr. R. Bagdono teigimu, riebalų persodinimas į krūtinę koreguoja jos dydį, formą, tokiu būdu galima pašalinti ir krūtų asimetriją.

Pačios pacientės lipofilingui naudojami riebalai, nusiurbti iš kitų kūno vietų, įprastai nesukelia pašalinių organizmo reakcijų – imuninė sistema riebalinį audinį identifikuoja kaip savą, nėra atmetimo reakcijos grėsmės, po operacijos nelieka jokių randų.

Kombinuotas operacijas „Clinicus Vilnius” atlieka plastikos chirurgas dr. Dainius Daunoravičius (išankstinė registracija į konsultaciją – tel. 8 670 17111), „Clinicus Klaipėda” – plastikos chirurgas dr. Rokas Bagdonas (tel. 8 665 14000.)

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją