fbpx
Search
Close this search box.

Prieš vestuves – pas plastikos chirurgus

Vis daugiau nuotakų, planuojančių savo vestuves,  apsilanko ne tik grožio salonuose, bet ir pas plastikos chirurgus.  Kad iškilmių dieną atrodytumėte  kaip tikra gražuolė, ko reikėtų vengti, o kas  –  tik į naudą?

Kiekviena dailiosios lyties atstovė pas plastikos chirurgus ateina turėdama susikūrusi savo gražiausios nuotakos vaizdą. Dažniausiai pageidaujama didinti krūtinę, botokso ir kolageno injekcijų, nusiurbti riebalus nuo probleminių kūno vietų.  Kartais į konsultacijas pas plastikos chirurgus nuotakos, norėdamos vaizdžiai parodyti, kiek ir kur reikia pašalinti, kad šventės dieną  tilptų į išsirinktą apdarą – atsineša išsirinktą suknelę.

Vidutiniškai savo tobulinimams prieš vestuves dailiosios lyties atstovės išleidžia nuo kelių šimtų iki keliolikos tūkstančių litų. Amerikoje tokių procedūrų paklausa kasmet didėja 10 procentų. Jau sukurtas net naujas terminas nuotakų plastinėms procedūroms apibūdinti   – „Bridal plastic“.

Jeigu manote, kad artėjant gražiausiai jūsų gyvenime šventei jums taip pat derėtų kreiptis į plastikos chirurgus, atsižvelkite į šiuos naudingus patarimus:

  1. Planuokite iš anksto: kai kurias procedūras rekomenduojama atlikti iki iškilmių likus ne mažiau kaip 4-6 mėn. Be to,  pas gerus specialistus susidaro ir eilės, todėl tenka luktelti.
  2. Geras specialistas: susiraskite patikimą ir patyrusį plastikos chirurgą, apie kurį teigiamai atsiliepia jūsų pažįstami.
  3. Informacija: sužinokite, kaip plastikos chirurgas rūpinasi savo pacientais po operacijų, surinkite visą būtiną jums informaciją apie pačią operaciją, reabilitacinį laikotarpį, galimus pašalinius reiškinius. Jeigu abejojate – konsultuokitės su keliais specialistais.
  4. Venkite kraštutinumų: vestuvės  – labai svarbi diena jūsų gyvenime. Bet tai – tik viena diena. Todėl įvertinkite, kad su pokyčiais, kuriuos siekiate patirti, teks gyventi ilgiau.
  5. Būkite realistė: normalu, kai po plastinių procedūrų moteris atrodo jaunesnė 5-10 metų. Tačiau neturėkite iliuzijų, kad, sakykime, sulaukusi 30-ies metų, po operacijų atrodysite lyg paauglė.
  6. Pasitarkite: nepamirškite dėl viso pikto paklausti ir jaunikio nuomonės. Galbūt, jis iš esmės yra nusiteikęs prieš silikoną, botoksą ar bet kokius mylimosios pokyčius apskritai.

Registracija vykdoma ir išsami informacija teikiama mob. tel. +370 665 14000 ir el. p. [email protected].

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją