fbpx

Po pilvo plastikos – palengvėjusi ir laiminga

pilna pilvo plastika Clinicus KlaipedaIš Anglijos į pajūrį atvykusiai Linai Palubinskienei bendrinėje nejautroje atlikta pilna pilvo plastika su tiesiųjų pilvo raumenų rekonstrukcija ir riebalų nusiurbimu.

2 litrai riebalų ir 1 kg audinių

„Pacientė kreipėsi dėl  kūno linijų korekcijos po vaikučių gimdymo. 

Du litrai nusiurbtų riebalų juosmens srityje, beveik kilogramas pašalintų perteklinių audinių nuo priekinės pilvo sienos. Operacijos metu rekonstruoti prasiskyrę pilvo sienos tiesieji raumenys ir sutvarkyta 5-6 centimetrų dydžio diastazė – taip vadinamas raumenų prasiskyrimas.

Klinikoje – kaip namie

33 m. moteriai ši plastinė operacija – pirmoji. Pacientė negailėjo gražių žodžių ne tik operavusiam gydytojui, bet ir visai specialistų komandai.

Pacientės teigimu, nuo atvykimo iki išlydėjimo jautėsi saugiai, komfortiškai, susidarė įspūdis, kad ji atsidūrė draugiškoje aplinkoje, kur vyrauja nuoširdūs ir paprasti santykiai, lyg tarp vienos šeimos narių.

Praėjus savaitei po operacijos Lina atvyko perrišimo procedūrai, džiaugėsi gera savijauta, o plastikos chirurgas konstatavo, kad operaciniai pjūviai praktiškai jau sugijo.

Plastinės chirurgijos ir estetinės medicinos klinika

PRENUMERUOTI NAUJIENAS

CLINICUS

VILNIUS

CLINICUS

Klaipėda

Bendradarbiaujame:
Užpildų tiekėjai:
Kosmetikos tiekėjai:
Vizualizacijos sistema:
© 2020 visos teisės saugomos. CLINICUS.LT

Registracija vizitui

pasirinkite miestą
  • Vilnius
  • Klaipėda

Registracija nemokamai
konsultacijai el. paštu

pasirinkite gydytoją
  • Dr. Rokas Bagdonas
  • Dr. Dainius Daunoravičius
  • Tomas Budrius