fbpx
Search
Close this search box.

Po pilvo plastikos – palengvėjusi ir laiminga

pilna pilvo plastika Clinicus KlaipedaIš Anglijos į pajūrį atvykusiai Linai Palubinskienei bendrinėje nejautroje atlikta pilna pilvo plastika su tiesiųjų pilvo raumenų rekonstrukcija ir riebalų nusiurbimu.

2 litrai riebalų ir 1 kg audinių

„Pacientė kreipėsi dėl  kūno linijų korekcijos po vaikučių gimdymo. 

Du litrai nusiurbtų riebalų juosmens srityje, beveik kilogramas pašalintų perteklinių audinių nuo priekinės pilvo sienos. Operacijos metu rekonstruoti prasiskyrę pilvo sienos tiesieji raumenys ir sutvarkyta 5-6 centimetrų dydžio diastazė – taip vadinamas raumenų prasiskyrimas.

Klinikoje – kaip namie

33 m. moteriai ši plastinė operacija – pirmoji. Pacientė negailėjo gražių žodžių ne tik operavusiam gydytojui, bet ir visai specialistų komandai.

Pacientės teigimu, nuo atvykimo iki išlydėjimo jautėsi saugiai, komfortiškai, susidarė įspūdis, kad ji atsidūrė draugiškoje aplinkoje, kur vyrauja nuoširdūs ir paprasti santykiai, lyg tarp vienos šeimos narių.

Praėjus savaitei po operacijos Lina atvyko perrišimo procedūrai, džiaugėsi gera savijauta, o plastikos chirurgas konstatavo, kad operaciniai pjūviai praktiškai jau sugijo.

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją