fbpx
Search
Close this search box.

Po pakėlimo E dydžio krūtys atrodo kaip iki 2 nėštumų

Krūtų pakėlimo operacija “Neapsakomai geras jausmas, kai dingsta kompleksai, kurių be plastinės chirurgijos pati neįveiktumei“,- sako Ernesta, kaip ir daugelis kitų moterų po dvejų gimdymų patyrusi diskomfortą dėl savo kūno pokyčių.

Klaipėdietė, jau šešerius metus gyvenanti Londone, nuo paauglystės turėjo didelę, E dydžio krūtinę. 2008-aisiais, susilaukus pirmagimės, pastebėjo nemalonius pasikeitimus: „Krūtys subliuško, prarado formą, nutyso, speneliai „žiūrėjo“ žemyn. Daugelis moterų mane supras, kai motinystės džiaugsmus aptemdo diskomfortas dėl savo kūno, atsirandantis po nėštumo ir žindymo“.

Gydytojas ragino neskubėti

Prieš trejus metus Londone Ernesta susipažino su „Clinicus Klaipėda“ plastikos chirurgu dr. Roku Bagdonu – anuomet gydytojas periodiškai atvykdavo į Jungtinės Karalystės sostinę konsultacijoms.

Moteris jau tada apsisprendė , kad operuosis gimtojoje Klaipėdoje: „Apie Roką girdėjau be galo daug gerų atsiliepimų, tarp jo pacienčių – daug mano draugių. Tad klausimų, kam patikėti savo kūno korekciją, net nebekilo.  Gydytojas neskubėjo manęs operuoti, įspėjęs apie galimą tolimesnę krūtų deformaciją, jei planuoju dar kartą pastoti.“

Prognozės pasitvirtino: prieš metus sūnaus susilaukusi Ernesta pastebėjo, kad antrojo kūdikio žindymas krūtis dar labiau ištuštino, atsirado akivaizdi asimetrija. Praėjus pusmečiui po laktacijos nutraukimo 2019 m. vasarį dviejų vaikų mama atvyko į Klaipėdą krūtų pakėlimo operacijai.

Pooperacinį laikotarpį dr. R. Bagdono pacientė prisimena su šypsena: „Nežinau, ar esu imli skausmui, ar iš tiesų po operacijos nepasireiškia skausmas. Jau kitą dieną po operacijos galėjau atsargiai, bet pilnai sugrįžti į įprastą gyvenimo ritmą.“

Rudenį ruošiasi pilvo plastikai

Ernestai svarbiausia – gražus vaizdas: praėjus keturiems mėnesiams po operacijos ji džiaugiasi tokio pat dydžio ir formos krūtine, kokią turėjo iki dviejų nėštumų. Vienintelė šeimos narė – 70 metų senelė, skeptiškai vertinusi anūkės norą keistis, pamačiusi operacijos rezultatą džiaugėsi pokyčiais.

32-ejų metų Londono gyventoja, dirbanti nagų technike, po pirmos savo gyvenime plastinės operacijos ketina grįžti į Klaipėdą šių metų rudenį. Ji neslepia priklausanti tai moterų kategorijai, kai nuolat tenka kovoti su nereikalingais kūno kilogramais. 1,56 m ūgio moteris aktyviai stengiasi sumažinti esamą 70-ies kilogramų svorį – prieš planuojamą pilvo plastiką geresniam rezultatui pasiekti tai padaryti pacientei rekomendavo dr. R. Bagdonas.

Krūtų pakėlimo kaina – nuo 1 800 €. Registracija plastikos chirurgo dr. R. Bagdono konsultacijoms Klaipėdoje – tel. 8 665 14000. Nuotoliniu būdu galite pasitarti su gydytoju,  atsiuntę laišką el. paštu [email protected].

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją