fbpx
Search
Close this search box.

Plaukų šalinimas lazeriu ilgam užtikrina komfortą

Plaukų šalinimas lazeriu
Ilgalaikė depiliacija lazeriu yra saugi ir patikima procedūra, neturinti šalutinio poveikio.

 

Plaukų šalinimas skustuvu ar epiliatoriumi reikalauja kantrybės, o neretai būna ir skausmingas. Plaukai greitai atauga, tad procedūras tenka kartoti vėl ir vėl.

„Clinicus Klaipėda“ siūlo naujausią ir efektyviausią plaukų šalinimo būdą inovatyviu lazeriu „Asclepion Mediostar Next PRO“, kuris padės ilgam atsikratyti nepageidaujamų plaukų ir užtikrins komfortą.

Vokietijos gamintojo „Asclepion“ diodinis lazeris „Mediostar Next PRO“ yra vienas pažangiausių šiuo metu Lietuvoje grožio procedūroms naudojamų lazerių.

Plauko šaknį naikina karščiu

Lazerio skleidžiama šviesa prasiskverbia kelis milimetrus po oda, iki plauko šaknies. Pasiekusi tamsios spalvos pigmentą melaniną, šviesa virsta karščiu. Kuo tamsesni ir storesni plaukai, tuo didesnis karštis. Karštis naikina ląsteles, atsakingas už plaukų augimą. Lazeriu veikiamoje vietoje po kelių procedūrų plaukų pastebimai sumažėja.

„Kuo tamsesnis plaukas, tuo lengviau jį pašalinti. Tad turintiems šviesesnius plaukus, tiesiog prireiks daugiau procedūrų“, – sako „Clinicus Klaipėda“ gydytoja dermatologė Agnė Bagdonė.

Nors procedūros metu plaukuotos odos plotas veikiamas aukštos temperatūros, oda dėl to nenukenčia. Ant jos nelieka jokių žymių ar randų. Tai užtikrina „Asclepion Mediostar Next PRO“ lazeryje įmontuotas galingas odos aušinimo elementas, kuris akimirksniu atšaldo odos plotą prieš pat šviesos impulsą. Šis efektas svarbus ir tuo, kad padeda nuraminti odą, sumažina skausmą.

1-2 procedūros kas mėnesį

Tam, kad plaukų šaknys būtų sunaikintos ilgam, paprastai prireikia 4-8 procedūrų kurso. Kiekviena pakartotinė procedūra atliekama su dviejų savaičių arba mėnesio pertrauka.

„Lazeris sunaikina plaukus tik tam tikroje jų augimo stadijoje. Mūsų plaukai auga nevienodai, todėl procedūras tenka kartoti, kad būtų sunaikinti ir vėliau išaugę plaukai. Net užbaigus visą procedūrų kursą, vėliau kartą per metus būtina atvykti palaikomajai procedūrai, nes dažnai užauga pavienių plaukų, nors jie jau būna daug plonesni ir silpnesni“, – paaiškina gydytoja A. Bagdonė.

Lazeriu galima šalinti plaukus, augančius ant viršutinės lūpos, smakro, skruostų, tarp antakių, taip pat ir jautriausiose kūno vietose – pažastyse, bikinio zonoje. Tai efektyviausias būdas atsikratyti plaukų dideliuose kūno plotuose – ant nugaros, krūtinės, šlaunų, blauzdų.

Pasak gydytojos A. Bagdonės, prieš atliekant plaukų šalinimą lazeriu negalima jų pešioti, rauti naudojant epiliatorių. Mėnesį prieš procedūrą plaukus galima tik skusti.

Šaltasis metų laikas yra tinkamiausias ilgalaikei depiliacijai, nes lengviau apsaugoti odą nuo saulės poveikio.

Savaitę po procedūrų gydytoja pataria neiti į pirtį, nevartoti alkoholio. Po procedūrų būtina 6 savaites tepti depiliuotas vietas apsauginiu kremu su ne mažesniu kaip 25 apsaugos nuo saulės faktoriumi (SPF 25).

Registracija procedūrai Klaipėdoje: +37066514000, [email protected]

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją