fbpx

Plastinių operacijų pasaulio rekordas

52 plastinės operacijos  – tiek kartų į plastikos chirurgus kreipėsi iš JAV kilusi ir šiuo metu Londone gyvenanti Sindė Džekson,  pakliuvusi į Gineso rekordų knygą kaip daugiausia plastinių operacijų visame pasaulyje pasidariusi moteris.

55-erių metų moteris didžiuojasi savo pokyčiais ir mielai dalinasi patarimais, kaip plastikos chirurgų pagalba galima jaustis ir atrodyti gražiau  ir jauniau.

Nuo mažens kompleksų dėl savo ne itin idealios išvaizdos kamuojama moteris svajojo atrodyti kaip prancūzų aktorė Bridžit Bardo. Atliekant  jos veido plastiką,  chirurgai rėmėsi būtent šios legendinės garsenybės veido tipu.

Per pastaruosius 25-erius metus moteriai iš viso penkis kartus patemptas veidas, atlikta nosies plastika (rinoplastika), antakių plastika, kelios pilvo ir šlaunų lipoksacijos, padidintos krūtys, putlintos lūpos ir implantais koreguoti skruostai. Taip pat jai atliktos botokso injekcijos, cheminiai „pilingai“ ir dermabrazijos. Paskutinė grožio konsultante JAV ir Europoje dirbančios S. Džekson pasirinkta procedūra – rankų jauninimas kalogeno injekcijomis.

Registracija vykdoma ir išsami informacija teikiama mob. tel. +370 665 14000 ir el. p. info@bbclinic.eu.

Plastinės chirurgijos ir estetinės medicinos klinika

PRENUMERUOTI NAUJIENAS

CLINICUS

VILNIUS

CLINICUS

Klaipėda

Bendradarbiaujame:
Užpildų tiekėjai:
Kosmetikos tiekėjai:
Vizualizacijos sistema:
© 2020 visos teisės saugomos. CLINICUS.LT

Registracija vizitui

pasirinkite miestą
  • Vilnius
  • Klaipėda

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją
  • Dr. Rokas Bagdonas
  • Dr. Dainius Daunoravičius
  • Tomas Budrius