fbpx
Search
Close this search box.

Plastinių operacijų augimas: Klaipėdą atranda užsieniečiai

Populiariausios plastinės operacijos2019-aisiais Lietuvos pajūryje plastinių operacijų atlikta 25 procentais daugiau nei pernai –  metų rezultatus įvertino plastinės ir estetinės medicinos klinika „Clinicus Klaipėda“.

Kas penkta operacija atlikta užsienyje gyvenantiems pacientams: be kitose pasaulio šalyse gyvenančių lietuvaičių, klinikos paslaugas vis dažniau renkasi Vakarų Europos, Rusijos ir Latvijos piliečiai.

Penkiolikos metų profesinę patirtį turintis „Clinicus Klaipėda“ plastikos chirurgas Rokas Bagdonas įsitikinęs, kad artimiausiais metais uostamiestis užims deramą vietą šioje vis dar menkai vystomoje medicinos turizmo rinkoje.

827 plastines operacijas per 2019 metus atlikęs gydytojas, vertindamas pacientų atsiliepimus, įžvelgia medicininio turizmo augimo potencialą dėl patogios Klaipėdos lokacijos, susisiekimo su tarptautiniu Palangos oro uostu, mažesnių nei užsienyje plastinių operacijų kainų ir aukščiausios medikų kvalifikacijos.

Iki šiol estetines ar rekonstrukcines plastines operacijas užsienio piliečiai dažniau rinkosi pagal mūsų šalies gyventojų, emigravusių svetur ir pasidalinusių savo teigiamais atsiliepimais, patirtį. Norvegijoje  teigiamą postūmį informacijos sklaidai suteikė šiais metais pasirašyta sutartis su šios šalies ligonių kasomis (HELFO). Remiantis šiuo susitarimu, HELFO kompensacija „Clinicus“ gydymo paslaugoms gali pasinaudoti Norvegijoje reziduojantys, dirbantys lietuviai, patys norvegai.

plastikos chirurgas Rokas Bagdonas Clinicus Klaipeda
„Clinicus Klaipėda“ bendrasavininkas ir plastikos chirurgas dr. Rokas Bagdonas operuoja nuo 2004 m., yra Tarptautinės, Amerikos, Lietuvos plastinės chirurgijos draugijų narys, dirba Klaipėdos respublikinės ligoninės Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriaus vedėju.

Į Klaipėdą šiais metais atvyko 15 procentų daugiau medicinos turistų ne tik iš Skandinavijos šalių, Didžiosios Britanijos, Vokietijos, Italijos ir Ispanijos, bet ir JAV.

Tarp vis dažnesnių svečių – ir Rusijos piliečiai, atrandantys vakarietišką medicinos lygį bei galintys susikalbėti su medicinos personalu savo gimtąja kalba.

Automobiliais į uostamiestį kasmet daugiau atvyksta Latvijos gyventojų: moterys dalinasi savo patirtimi socialinių tinklų forumuose ir teigia, kad Klaipėda plastinės chirurgijos paslaugų kainomis ir kokybe pranoksta Rygoje dirbančias klinikas.

Prekės ženklas „Clinicus“ atstovaujamas ne tik Klaipėdoje, bet ir Vilniuje. Per metus du plastikos chirurgai – pajūryje dirbantis dr. Rokas Bagdonas ir sostinėje – dr. Dainius Daunoravičius atliko 1 416 plastinių operacijų.

Tarp paklausiausių šįmet – krūtų korekcija, vokų plastika, pilvo korekcija (abdominoplastika), nosies korekcija, ausų korekcija ir veido patempimas.

2020 metų I-ąjį ketvirtį „Clinicus Klaipėda“ persikels į naujas patalpas – istorinį ir rekonstruotą pastatą Šaulių gatvėje. Įdiegus naujausią medicinos įrangą ir praplėtus dirbančių medikų komandą bei teikiamų paslaugų spektrą, klinika pristatys save kaip inovatyviausią Baltijos šalyse.

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją