fbpx
Search
Close this search box.

Pilvo korekcija po gimdymo

Sportuojate, laikotės dietos, esate normalaus ar netgi liekno kūno sudėjimo, bet vis dar pūpso minkštas pilvukas ir suglebusi oda? Plastikos chirurgai pastebi, kad daugelis pagimdžiusių moterų susiduria su atsikišusio, kabančio pilvo problema. Iš tiesų kalti ne pertekliniai kūno riebalai, o nėštumo metu atsiradę pilvo raumenų elastingumo ir struktūros pažeidimai bei nuo didelio įtempimo suglebusi oda.

Deja, pasak estetinės medicinos specialistų, nei sportas, nei dietos šių gimdymo pasekmių įveikti negali, raumenys savaime taip pat neatsistato. Todėl „Clinicus Klaipėda“ plastikos chirurgas dr. Rokas Bagdonas ir „Clinicus Vlnius“ plastikos chirurgas dr. Dainius Daunoravičius siūlo pažangų šios estetinės problemos sprendimo būdą – pilvo raumenų diastazės (prasiskyrimo) korekciją.

Verta pažymėti, kad pilvo raumenų diastazės korekcija nėra tradicinė pilvo plastika.

„Pagrindinis šios korekcijos skirtumas nuo tradicinių pilvo plastikos metodų – galimybė per sąlyginai mažą, Cezario pjūvio ilgumo, pjūvį atlikti prasiskyrusių raumenų korekciją nuo pat krūtinkaulio žemyn iki gaktos srities, t. y. tame plote, kurio formas ir pakeitė nėštumas. Trumpas ir mažai pastebimas pjūvio randas sąlygoja ir spartesnį gijimo laikotarpį, po kurio pacientė gali greičiau grįžti prie normalaus gyvenimo ritmo“, – teigia dr. Rokas Bagdonas.

Kaip vyksta ši operacija? Per 10-15 cm pjūvį papilvės raukšlėje gydytojas atlieka įtrūkusių raumenų korekciją sutvirtindamas pilvo sieną aukščiau ir žemiau bambos. Taip suformuojamas savotiškas „poodinis korsetas“, grąžinantis plokščio ir stangraus pilvo išvaizdą. Jeigu pacientė jau yra patyrusi Cezario pjūvio operaciją, pilvo raumenų diastazės korekcija atliekama per tą patį pjūvį – šis pjūvis persiuvamas, pataisomas ir padaromas dar mažiau pastebimu.

Pasak plastikos chirurgų, bambos pozicija dažniausiai neliečiama, tačiau jei moteris susiduria su bambos išvaržos nepatogumais, operacijos metu galima ir bambos korekcija. Dėka sutvirtintų pilvo raumenų šiek tiek sumažėja ir liemens apimtis.

„Pilvo raumenų diastazės korekcijos metodika vis labiau populiarėja Vakarų šalyse. Šis pilvo korekcijos būdas padeda paneigti ilgą laiką vyravusią nuostatą, kad nėštumas tolygu visam laikui daugiau ar mažiau sudarkytai figūrai“, – sako dr. Dainius Daunoravičius.

Jis primena, kad, kaip ir prieš kiekvieną operaciją, „Clinicus“ pacientėms skiriama išsami asmeninė konsultacija, atliekami sveikatos tyrimai. Nors komplikacijų rizika yra labai maža, „Clinicus“ plastikos chirurgai primygtinai prašo laikytis priešoperacinių bei pooperacinės priežiūros nurodymų.

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją