fbpx
Search
Close this search box.

Pilvo ir krūtinės korekcijai po nėštumo – 300 eurų nuolaida

Estetinės medicinos klinika „Clinicus“ šiuo metu taiko 300 eurų nuolaidą vienu metu atliekant kompleksinę krūtinės ir pilvo kontūro korekciją po nėštumo.
Dabar puiki proga atsikratyti Jus varžančių kompleksų ir vasarą pasitikti su dar didesniu pasitikėjimu savimi!
NUOLAIDA pilvo kontūro korekcijai galioja užsiregistravus operacijai iki birželio 1 d.

Kodėl verta nėštumo padarinius šalinti chirurgiškai?

Taip pakinta moters pilvo sienos struktūra nėštumo metu, po kurio daugeliui moterų pilvo srityje lieka ypač daug suglebusios odos bei pakitusi krūtinės forma, kurioms stangrumą galima atstatyti tik chirurginiu būdu.

Jei vis dar tyliai svajojate apie stangrų pilvą, netenkina po nėštumo deformuota krūtų forma, vengiate nuogumo paplūdimyje ar kasdieniniame gyvenime, o treniruočių ar taikomo mitybos plano rezultatai visiškai netenkina – problemas reikia spręsti chirurgiškai.
Beformio ir nukarusio pilvo korekcijos, perteklinės suglebusios odos ir riebalų pašalinimas ar krūtų formos atstatymas – nėra vien tik imitacinio dirbtinio grožio sukūrimas.

„Clinicus“ plastinės chirurgijos specialistai teigia, kad po nėštumo likę neestetiški kūno pokyčiai nėra norma. Jie gali būti ir vėlesnių ligų priežastis.
Nekalbant apie estetinius aspektus, odos klosčių svoris taip pat neigiamai veikia stuburą, nulemia netaisyklingą laikyseną, veikia mažojo dubens organus, o išsitempę ar prasiskyrę raumenys nebeatlieka pilnavertės apsauginės vidinių organų funkcijos. Neigiamus kūno pokyčius labiausiai verta koreguoti pasitelkiant plastinę chirurgija ir taip susigrąžinti ankstesnes kūno linijas greitai ir efektyviai.

Grakšti pilvo srities linija atgaunama pašalinus suglebusios odos perteklių ir poodinį riebalų sluoksnį taip atstatant vidinę pilvo sieną ar atlikus prasiskyrusių pilvo raumenų korekciją. Neretai tokių operacijų metu pašalinamos strijos, pjūviui panaudojama gimdymo metu daryta Cezario pjūvio linija. Tuo pat metu gali būti atliekama ir krūtinės formų korekcija padidinus jas implantais ar atliekant pakėlimo operaciją. Taip vienos operacijos metus išsprendžiamos kelios pakitusių kūno linijų problemos, o narkozė – viena.

Randų baimė po pilvo sienos ir krūtų atstatymo operacijų nepagrįsta

Atlikus krūtų kontūro korekcijos operaciją, lieka tik iki 4 cm ilgio randai. Po pilvo kontūro korekcijos ties bikinio linija lieka horizontalus randas, kuris atskirais atvejais gali būti įvairaus ilgio. Tačiau įprastai, net maksimalus likęs rando dydis puikiai uždengiamas apatiniais rūbais: liemenėle ir kelnaitėmis. Palaipsniui, po pilvo sienos korekcijos operacijos likęs randas išbąla per metus laiko.


Kūno linijų pokytis prieš ir po pilvo ir krūtinės korekcijos, „Clinicus“ pacientė. Ši procedūra leidžia moterims išsilaisvinti tiek fiziškai tie psichologiškai – kūno nebereikia slėpti ar gėdytis, pagerėja emocinė būklė.

Ką reikia žinoti prieš ryžtantis pilvo sienos ir krūtinės korekcijos operacijai?

  • Labai patogu, kad abi operacijas galima atlikti vienu metu;
  • Kombinuotos operacijos metu pakanka vienos narkozės, sutrumpėja pooperacinis atsistatymo laikotarpis;
  • Pastinė pilvo operacija ir krūtinės korekcija atliekama taikant bendrinę nejautrą ir, priklausomai nuo apimties, trunka iki 3 valandų;
  • Po operacijos stacionare rekomenduojama praleisti vos 2-3 paras;
  • Galutinis pilvo plastikos rezultatas pilnai atsiskleidžia po 2-3 savaičių, kai nuslūgsta tinimas ir išnyksta tempimo pilvo srityje pojūtis;
  • Pilvo plastika – gana sudėtinga procedūra, tačiau yra saugi ir nesutrikdo natūralių kūno funkcijų;
  • Pilvo ir krūtinės plastikos procedūra neturi įtakos vėlesniems nėštumams ir vaisiaus išnešiojimui. Prieš apsisprendžiant atlikti operaciją, patariama artimiausiu metu (apie 12 mėnesių) neplanuoti nėštumo, atidžiau sekti kūno svorio permainas.

 

„Clinicus Klaipėda“ operacijas atlieka
plastikos chirurgas
dr. Rokas Bagdonas

„Clinicus Vilnius“ operacijas atlieka
plastikos chirurgas
dr. Dainius Daunoravičius

 

Registracija konsultacijoms:
+370 620 11711| [email protected]

 

[wpforms id=”471″]

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją