fbpx
Search
Close this search box.

Pažangi 3D veido odos analizė neklysta

„Clinicus Klaipėda“ įsigijo unikalią diagnostinę sistemą, padedančią stebėti momentinius odos būklės pokyčius, individualiai parinkti efektyviausias procedūras ir priemones tęstinei odos priežiūrai namuose.

Idealiai veido odos priežiūrai

„Skin Instant Lab“ – grožio laboratorijos „Biologique Recherche“ išradimas, kuris taip pat leidžia prognozuoti odos pasikeitimus ateityje, išvengti senėjimo pasekmių.

Tokiu būdu išsklaidomos bet kokios abejonės, kai kyla noras  eksperimentuoti vis su kitokiomis  odos priežiūros priemonėmis: po diagnostinio tyrimo nelieka spėlionių, dėl ko kenčia oda ir ko jai labiausiai trūksta.

Šiuolaikiniu aparatu „Skin Instant Lab“ išmatuojamas veido odos drėgmės, elastingumo, pigmentacijos lygiai, įvertinamas hidrolipidinės plėvelės funkcionavimas, riebalinių liaukų aktyvumas. Kompiuterinė programa tiksliai diagnozuoja esamą odos būklę ir parenka labiausiai tinkančias kosmetikos priemones, padeda stebėti odos pasikeitimus.

„Sužinojus, koks yra tikslus odos tipas,  kodėl oda kenčia ir nedžiugina jos būklė, „Clinicus Klaipėda“ pacientai gaus aiškų planą, kaip pasirūpinti savo odos sveikata ir puikia išvaizda“, –  sako klinikos grožio terapeutė Reda Montvilienė.

Veido odos diagnostika rekomenduojama prieš bet kokias grožio procedūras ar renkantis kosmetines priemones.

Kaip tai veikia?

Pirmosios konsultacijos metu „Clinicus Klaipėda“ grožio terapeutė atlieka 3 pagrindinius žingsnius:

  • kosmetologinis odos įvertinimas – vizualinis ir paciento apklausa;
  • tikslus odos duomenų matavimas aparatu „Skin Instant Lab“, sujungtu su specialia kompiuterine programine įranga. Įvertinamas odos drėgmės lygis, odos gebėjimas išlaikyti drėgmę ir lipidų barjero efektyvumas, odos elastingumas ir gebėjimas grįžti į pirminę būseną po deformacijos, odos melanino indeksas, riebalinių liaukų aktyvumas;
  • individualios rekomendacijos pagal nustatytą paciento odos būklę ir aparato sugeneruotas kosmetikos produktų ir procedūrų sąrašas.

Kompiuteryje chronologine tvarka  išsaugoma  tyrimų informacija, odos būklės rodikliai, atsakymai į klausimus ir rekomendacijos.  Visa tai suteikia galimybę grožio specialistui sekti odos būklės pokyčių dinamiką, įvertinti priežiūros efektyvumą.

„Skin Instant Lab“ tyrimo kaina – 25 €.  Įsigyjant „Biologique Recherche“ grožio priemonių nuo 100 €, veido odos tyrimas nemokamas.

Išsamesnė informacija ir registracija + 370 665 14000, [email protected] arba užpildykite registracijos formą svetainėje.

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją