fbpx

Odontologija

Odontologija

„Clinicus Klaipėda“ subūrė stiprią odontologijos specialistų komandą, taikančią pažangiausius gydymo metodus. Vienas iš pagrindinių odontologų tikslų – maksimaliai sumažinti pacientų diskomfortą ir skausmą procedūrų metu.

Patyrę gydytojai odontologai teikia dantų šalinimo su daline ar pilna nejautra paslaugas, atlieka estetinį plombavimą, dantų implantavimą, protezavimą laminatėmis, kaulo priauginimo procedūras, koreguoja sąkandį, pakelia sinuso dugną, operaciniu būdu šalina odontogenines žandikaulio cistas ir kt.

Išskirtinės klinikos Klaipėdoje gydytojų specializacijos – skaitmeninės šypsenos, implantavimo ir protezavimo (CEREC) metodikos.

Odontologai – implantologai dirba su pagrindinėmis implantų sistemomis: „Straumman“, „Megagen“, „Neodent“, „Nobel Biocare“. Taikomas individualus vienmomentės implantologijos metodas, kai vieno apsilankymo metu pacientui pašalinamas sugedęs dantis ir iš karto įsriegiamas implantas.

Burnos chirurgijos srityje „Clinicus Klaipėda“ siūlo išskirtinę „Densah – Osseodensification” sistemą ir autogeninio dentino metodiką.

„Densah – Osseodensification” sistema sinuso dugno pakėlimą leidžia atlikti per kelias minutes ir paverčia radikalią operaciją minimaliai invazine. Tokiu būdu sumažėja paciento patiriamas skausmas ir pooperacinis diskomfortas.

Autogeninio dentino metodika pagrįsta specialia procedūra, kai pašalintas paciento dantis sumalamas ir sterilizuojamas. Po to išgautas dentinas naudojamas kaip biologiškai aktyvi medžiaga kaulo priauginimo operacijos metu, išvengiant sintetinių ar iš gyvūnų išgautų pakaitalų.

PRF (Platelete Rich Fibrin) technologija, kai centrifūgavimo būdu iš paciento kraujo išgaunamas plazmos trombocitų koncentratas, spartina žaizdų gijimą ir mažina pooperacinį skausmą.

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją