fbpx

Kraujagyslių chirurgija

Kraujagyslių chirurgija

„Clinicus Klaipėda“ pacientus dėl kraujagyslių ligų konsultuoja, atlieka diagnostinius tyrimus, gydo ir operuoja patyrę gydytojai angiochirurgai. Klinikoje taikomi naujausi gydymo metodai ir moderni technika.

Gydytojai kraujagyslių chirurgai Karolis Tijūnaitis ir Darius Skirutis paskiria efektyviausią gydymo metodą, nustačius kaklo, rankų, pilvo, kojų arterijų patologiją, pokyčius giliosiose ir paviršinėse venose, limfinės sistemos sutrikimus.

Įprastai į kraujagyslių chirurgą pacientai kreipiasi dėl lėtinės arterijų ligos (aterosklerozės), veninio nepakankamumo, mazginių venų išsiplėtimo (varikozės).

Jeigu susidūrėte su nuovargio, sunkumo, tinimo, skausmo, naktinio ar dieninio mėšlungio simptomais kojose, ryškėja paviršinių kraujagyslių tinklas – patariama nedelsiant kreiptis į kraujagyslių chirurgą. Vienas iš matomų progresuojančios venų nepakankamumo simptomų – išsiplėtusios venos.

Kraujagyslių chirurgai mūsų klinikoje atlieka arterinės, veninės ir limfinės sistemų echoskopinius tyrimus, skleroterapijas, diagnostines ir gydomąsias endovaskulines procedūras.

Endovaskuliniam venų ligų gydymui naudojamas modernus dviejų žiedų zondas, kuris įvedamas į venos spindį. Vena, paveikta lazerio šviesos, „uždaroma“ iš vidaus.

Endovaskulinė lazerinė venų abliacija (EVLA) – patogesnis ir inovatyvesnis būdas, suteikiantis galimybę pašalinti venų nepakankamumo problemą be pjūvių ir randų.  Pacientai į kasdienį gyvenimo ritmą sugrįžta nedelsiant.

Lazerinės venų operacijos

venu operacija lazeriu

Estetinės medicinos ir plastinės chirurgijos centre „Clinicus Klaipėda“ jau atliekamos kojų venų operacijos naujausiu lazeriu „Leonardo Duo“.

„Clinicus Klaipėda“ moderni įranga ir aukšta gydytojų kvalifikacija užtikrina aukščiausią paslaugų kokybę.

Chirurginį venų varikozės gydymą lazeriu atlieka kraujagyslių chirurgas Karolis Tijūnaitis.  Gydytojui flebologija (angiochirurgijos sritis apie venų ligas) – itin svarbi, siekiant padėti pacientams su jų sveikatos problemomis.

Dėl negydomos venų varikozės gali atsiverti trofinės opos, susidaryti trombai – tai nėra tik estetinė dėl išsiplėtusių venų kenčiančių žmonių liga.

Gydymas pažangiausiu lazeriu „Leonardo Duo“ (pagamintu kompanijoje „Biolitec“), nesukelia pacientams sunkumų dėl įprasto gyvenimo ritmo: jau kitą dieną po operacijos galima grįžti į darbą, nelieka randų.

Lazerinė venų procedūra trunka nuo 30 minučių iki 1 valandos. Klinikoje naudojamas lazeris, lyginant su kitais, garantuoja minimalias traumas  intervencijos metu.

Prieš operaciją būtina kraujagyslių chirurgo konsultacija. Jos metu atliekama venų diagnostika – neskausminga ir greita procedūra, leidžianti įvertinti giliųjų ir paviršinių kojų venų būklę, jų diametrą, pralaidumą, venų vožtuvų būklę ir kt.

Nustačius tikslią diagnozę (pavyzdžiui, tromboflebitas, trombozė, varikozė), sudaromas efektyviausias gydymo planas.

Svarbi diagnostikos dalis – ultragarsinis dvigubo skenavimo tyrimas. Jis leidžia aiškiai suprasti, ar pacientas turi problemų tik su kamienine vena, ar gydymo reikia plika akimi nematomoms poodinėms magistralinėms venoms ir šoninėms venų atšakoms.

Тyrimas padeda patvirtinti diagnozę, ar kojų tinimas ir skausmai susiję su venų išsiplėtimu. Būna atvejų, kad šiuos simptomus gali sukelti kitos priežastys: problemos su sąnariais arba tai gali būti reumatinio pobūdžio skausmai.

Su teikiamomis angiochirurgų paslaugų kainomis galite susipažinti čia.

 

 

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją