fbpx
Search
Close this search box.

Skruostų pakėlimas šiuolaikinėje estetinėje medicinoje galimas atliekant plastines operacijas, naudojant chirurginius siūlus arba užpildų injekcijomis. CLINICUS siūlo klasikinį veido vidurinės ir apatinės dalies tempimą, skruostų pakėlimą riebalais, implantais, giliai leidžiamas hialurono rūgšties injekcijas.

Susmukę skruostai – vienas akivaizdžiausiai matomų senėjimo požymių. Korekcijos atliekamos, kai netenkina skruostų išraiškingumas, dydis ir forma arba siekiama koreguoti įgimtus defektus, po traumų atsiradusius sužalojimus.

Skruostų pakėlimo plastinė operacija gali būti derinama su nesudėtinga skruostų (Bichat) riebalų, suteikiančių pilnumo apatinei veido daliai, šalinimo procedūra. Atsižvelgiant į amžių ir gyvenimo būdą, skruostų pakėlimo rezultatas išlieka apie 10 metų.

Skruostų pakėlimas be operacijos ir randų CLINICUS KLAIPĖDA ir CLINICUS VILNIUS atliekamas chirurginiais siūlais arba hialurono rūgšties injekcijomis, naudojant „Juvederm Voluma“ arba „Teosyal Ultra Deep“ preparatus. Užpildai leidžiami giliai į skruostikaulius, užpildant tuštumas poodiniuose sluoksniuose, dėl ko oda tampa lygesnė, elastingesnė, o rezultatas išlieka 1–1,5 metų. Naudojant specialius chirurginius siūlus, mažais kabliukais užkabinančius ir patempiančius veido audinius, poveikis išlieka 3–5 metus.

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją

Registracija vizitui

Clinicus Vilnius

Registracija vizitui

Clinicus Klaipėda