fbpx
Search
Close this search box.

CLINICUS Vilniuje ir Klaipėdoje kviečia Jus pasirūpinti savo grožiu ir išsaugoti jaunystę. Grožio injekcijos – viena populiariausių ir greitą efektą suteikianti estetinės dermatologijos procedūra. Grožio injekcijomis koreguojamos mimikos raukšlės, lūpų apimtis (lūpų putlinimas), įdubę paakiai, raukšlės aplink akis, skruostų tūris ir formuojamas veido ovalas, gydomas padidėjęs prakaitavimas (hiperhidrozė), stabdomas plaukų slinkimas.

Veido injekcijos rekomenduojamos, kai veido oda atrodo pavargusi, suglebusi ir praradusi skaistumą, atsiranda smulkios raukšlės aplink akis, lūpų zonoje susiformuoja „juoko“, o kaktoje – „pykčio“ ar „rūpesčio“ raukšlės.

CLINICUS atliekamos hialurono rūgšties ir botulino toksino injekcijos. Injekciniai preparatai hialurono rūgšties pagrindu ne tik naikina gilias raukšles, bet ir modeliuoja veido apimtį, atkuria veido kontūrą, simetriją. Hialurono rūgštis ypač aktyviai veikia veido raukšles aplink akis, nosį, lūpas. Botulino toksinas padeda išlyginti raukšles ant kaktos ir kaklo, tarp antakių.

CLINICUS KLAIPĖDA taip pat teikiamos šios grožio terapijos paslaugos:

  • mezoterapija (veido, kaklo ar dekoltė sritis);
  • biorevitalizacija (giluminis odos drėkinimas);
  • karboksiterapija (akių zona, celiulito gydymas, pooperacinių randų ant pilvo ir krūtinės gydymas);
  • plazmoliftingas (PRP – veidui, kaklui, dekoltė, plaukų slinkimui).

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją

Registracija vizitui

Clinicus Vilnius

Registracija vizitui

Clinicus Klaipėda