fbpx
Search
Close this search box.

Pasiruošimas plastinei operacijai – nuotoliniu būdu

Nuotolinė konsultacija internetu su plastikos chirurgu
Kiekvieną mėnesį nuotoliniu būdu per socialinius tinklus ir elektroniniu paštu gydytojas sulaukia apie 500 užklausų iš Lietuvos ir viso pasaulio.

Socialiniai tinklai  pacientams jau senai tapo populiariu komunikacijos kanalu su plastikos chirurgais.

Kiekvieną mėnesį „Clinicus Klaipėda“ gydytojas dr. Rokas Bagdonas sulaukia apie pusę tūkstančio užklausų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš viso pasaulio.

Klaipėdietė Eglė Gečienė pirmam kontaktui su daktaru pasirinko susirašinėjimų programėlę „Facebook Messenger“. Įprastai pacientai iš pradžių teiraujasi konkrečios paslaugos kainos, dalinasi savo lūkesčiais, teiraujasi apie gydytojo užimtumą.

Po pirmos virtualios pažinties Eglė, kaip ir daugelis pacientų, gyvenančių Lietuvoje, atvyko į gyvą konsultaciją: „Apie Roką Bagdoną buvau girdėjusi daug gerų atsiliepimų, bet vis tiek buvau nustebinta ir sužavėta gydytojo paprastumu, konkretumu, pozityvumu ir nuo jo sklindančia šiluma.“

„Mommy Makeover“: du – viename

Planuojant pokyčių laiką operacinėje, prioritetą klaipėdietė skyrė maisto technologės bakalaurinio darbo gynimui. Sėkmingai įveikusi šį iššūkį, moteris sugrįžo pas gydytoją R. Bagdoną.

28-erių metų Eglė neslepia, kad priklauso moterų su „amžinu pilvuku“ kategorijai. Po dviejų gimdymų ši problema dar pagilėjo. Vaizdą veidrodyje gadino ne tik kabantis pilvukas, savo dydžiu primenantis penktojo mėnesio nėštumą, bet ir pasmukusios, formą praradusios ir subliuškusios krūtys.

Krūtų korekcija ir pilvo plastika
Po „Mommy Makeover” operacijos – 2 mėnesiai.

Du sūnus su sutuoktiniu auginanti moteris ryžosi plastikos chirurgo dr. R. Bagdono individualiai parinkto sprendimo įgyvendinimui – „Mommy Makeover“ operacijai.

Atsižvelgus į Eglės 168 cm ūgį ir 67 kg svorį bei kūno sudėjimą, krūtų korekcijai parinkti „Polytech“ 360 CC tūrio apvalieji implantai, atliktas krūtų pakėlimas ir pilna pilvo plastika (abdominoplastika).

Tikslas – natūralumas

Praėjus 6 savaitėms po operacijos Eglė prisipažįsta, kad jaučiasi seksualesnė ir gražesnė: „Esu patenkinta, kaip atrodo krūtys ir plokštesnis pilvas.

Gydytojui minėjau, kad man svarbiausias dalykas – išsaugoti natūralumą. Pasibaigus reabilitaciniam pooperaciniam laikotarpiui esu pasiryžusi aktyviai sportuoti ir pasiekti idealų pilvo kontūrą.“

Pacientė – nuovoki ir puikiai suprato dr. R. Bagdono paaiškinimą, kad plastinė chirurgija gali daug, tačiau moteris turi įdėti ir pati pastangų, treniruodama ir stiprindama pilvo raumenis ateityje.

Išankstinė registracija plastikos chirurgo dr. R. Bagdono konsultacijoms „Clinicus Klaipėda” – tel. 8 665 14000, nuotoliniu būdu gydytojas konsultuoja el. paštu [email protected] arba per savo paskyrą „Facebook”: @drrokasbagdonas.

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją