fbpx
Search
Close this search box.

Lūpų putlinimas paryžietiškai: siekiančioms elegantiško įvaizdžio

Lūpų putlinimas injekcijomis Clinicus

Dailiosios lyties atstovės vis dažniau pageidauja natūraliai atrodančių putlesnių lūpų, kai veido proporcijos po injekcijų nepasikeičia.

Tai įmanoma, kai lūpų putlinimo procedūrą atlieka patyrę grožio specialistai, išmanantys įvairias lūpų korekcijos technikas.

Paryžietiškas metodas siejamas su Prancūzija dėl ten gyvenančių moterų prigimtinio šarmingumo, estetikos ir stiliaus pojūčio. Ši technika nesukuria moters „Vamp“ įvaizdžio, lūpos įgyja O formą, tampa putlesnės, bet neatrodo iššaukiančiai, pernelyg seksualiai ar vulgariai.

Itin putlios lūpos – ne kiekvienai

„Kai pacientė rodo nuotrauką iš Instagramo, kurioje moteris su labai putliomis lūpomis ir klausia, ar galėčiau padaryti tokias, visada mandagiai stengiuosi paaiškinti: norai ir lūkesčiai – tai viena, tačiau ar tikrai to reikia? O itin putlios lūpos – gražu, tačiau tinka ne kiekvienai“,- sako „Clinicus Klaipėda“ gydytoja dermatologė Agnė Bagdonė.

Jos teigimu, grožio specialisto užduotis – ne tik įsiklausyti į paciento nuomonę, bet ir suteikti veidui daugiau harmonijos, išlaikyti proporcijas ir išsaugoti moters individualumą. Tokį rezultatą užtikrina paryžietiškų lūpų technika: viršutinė lūpa šiek tiek pakeliama ir atrodo saikingai putlesnė. Apatinė lūpa papildo sukuriamą „nekaltumo“, lengvos nuostabos efektą.

„Lunchtime Procedure“

Paryžietiškų lūpų efektas išgaunamas ne tik tinkamai parinkus injekcijoms atlikti reikiamus taškus, bet ir reikalingo klampumo užpildą hialurono rūgšties pagrindu. Injekcinė procedūra, kai ją atlieka patyręs specialistas, yra saugi, o pasiektas lūpų putlumo efektas išlieka 6-9 mėn.

Lūpų putlinimas užpildais – greita procedūra, užsienyje neatsitiktinai vadinama „Lunchtime Procedure“ – t. y. užsukti į „Clinicus“ pagal išankstinę registraciją galite pietų pertraukos metu, o po to tęsti suplanuotą savo darbo dieną.

Ko reikėtų vengti po procedūros? Gydytoja A. Bagdonė juokauja, kad pageidautina 2-3 dienas susilaikyti nuo aistringų bučinių. Ir jau rimčiau priduria, jog kartais po injekcijų gali atsirasti nedidelis patinimas, bet jis greitai sunyksta pasitelkus į pagalbą šaldančius ledukus. Taip pat rekomenduojama injekcijos dieną vengti karšto maisto ir gėrimų.

„Clinicus Klaipėda“ injekcijas atlieka gydytoja A. Bagdonė, plastikos chirurgas dr. R. Bagdonas. Išankstinė registracija – tel. 8 665 14 000. „Clinicus Vilnius“ – plastikos chirurgas dr. D. Daunoravičius (tel. 8 670 17111).

 

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją