fbpx
Search
Close this search box.

Pacientės patirtis: “Randas po pilvo sienos korekcijos – mažesnis, nei tikėjausi”

Krūtų implantų keitimas su garantija
Racionalumas, įsiklausymas, nuoširdumas – dr. D. Daunoravičiaus asmenines savybes skuba vardinti pacientė, pridurdama, kad gydytojo profesionalumas ne tik išpildė jos lūkesčius apie pokyčius, bet ir juos viršijo.

Praėjus metams po pilvo plastikos ir krūtų korekcijos pas “Clinicus Vilnius” plastikos chirurgą Dainių Daunoravičių, 28-erių metų dvejų vaikų mama džiaugiasi pokyčiais: natūraliau atrodančiomis krūtimis po implantų keitimo operacijos ir idealiu pilvuku.

Estetinės ir plastinės chirurgijos klinikų veiklą socialiniuose tinkluose senai sekanti moteris 2018 metais nusprendė apie savo problemas papasakoti plastikos chirurgui dr. D. Daunoravičiui: “Mano pasirinkimą lėmė nuolatinis gydytojo domėjimasis naujovėmis ir tobulėjimas. Konsultacijos metu aiškiai supratau, kad mano norai ir gydytojo galimybės sutampa. O pirmoji konsultacija dėl pilvo diastazės su kitu gydytoju mane, švelniai tariant, sutrikdė.”

Mini abdominoplastika – su vos matomu randu

Nuolat sportuojanti, pirmenybę sveikai mitybai teikianti Samanta apie figūros korekciją susimąstė po pirmojo nėštumo.

Sugrįžusios į sporto salę jaunos mamos asmeninis treneris pastebėjo, kad moteriai galimai yra prasiskyrę pilvo raumenys.

“Po antrojo nėštumo situacija pablogėjo: negalėjau atlikti kai kurių fizinių pratimų, atsirado nugaros skausmai, erzino, kad pilvas visada atrodo, lyg ką tik būčiau pakilusi nuo gausaus vaišių stalo, – prisimena Samanta.

Pjūvis per visa pilvą su dideliu randu – tokio pasiūlymo sulaukiau dėl prasiskyrusių pilvo raumenų, kai atvykau konsultacijai pas kitą plastikos chirurgą. Toks standartinis požiūris sutrikdė, nebuvau pasiruošusi drastiškai operacijai. Žinojau, kad šis variantas įprastai tinka moterims, turinčioms pilvo zonoje didelį odos perteklių. Būdama liekna ir sportuojanti, svajojau ne tik apie fiziologinių problemų pašalinimą po nėštumo, bet ir apie gerą estetinį pilvo vaizdą.“

dr. D. DaunoravičiusPraėjus metams po atliktos mini abdominoplastikos pas gydytoją D. Daunoravičių, Samanta džiaugiasi mažesniu nei tikėjosi randu ant pilvo: „Mano pilvo siena – tokia pat lygi, kaip iki dvejų nėštumų, vėl galiu sportuoti atviru pilvu, dėvėti aptemptas sukneles ir bikinį žemu juosmeniu – po juo puikiai pasislepia vos matomas, nedidelis, trumpas ir siauras randas, lyg man būtų atliktas tik Cezario pjūvis. Džiaugiuosi, kad neskubėjau rinktis pirmo pasitaikiusio gydytojo, kaupiau informaciją ir sulaukiau geriausio rezultato.“

Moteris puikiai atsimena ir gydytojo patarimą, kai ji papildomai pageidavo nedidelio riebalinių audinių nusiurbimo nuo pilvo. Pacientei pasiūlyta alternatyva – neinvazinės šalčio terapijos procedūros „CryoSlim“. Pasak Samantos, kriolipolizė, naikinanti nedideles poodinių riebalų sankaupas, visiškai pateisino jos lūkesčius ir sutrumpino reabilitacinį periodą po pilvo sienos korekcijos.

Naujiems implantams – garantija

Kombinuotos plastinės operacijos metu Samantai atlikta ne tik pilvo plastika, bet ir krūtų implantų keitimas. Pacientė buvo nepatenkinta pas kitą plastikos chirurgą 2013 m. atliktos krūtų korekcijos rezultatais: po nėštumo 315 ml tūrio anatominiai implantai pasmuko ir deformavosi. Gydytojas D. Daunoravičius rekomendavo aktyviam gyvenimo būdui labiau pritaikytus ir natūralų krūtinės vaizdą sukuriančius implantus.

„Buvau įspėta, kad išliks grėsmė, jog naujieji implantai dėl mano kūno konstitucijos taip pat gali neišlaikyti stabilumo. Todėl priėmiau gydytojo siūlymą ir pasirinkau minkštesnius, lieknam sudėjimui labiau tinkančius ir 425 ml tūrio „Polytech“ anatominius poliuretaninius implantus su 10-ies metų garantija nuo pasisukimo“,- prisimena 170 cm ūgio ir 56 kg svorio pacientė.

Po operacijos Samanta pabrėžia, kad implantus keitusiam gydytojui sykiu pavyko išspręsti ne vieną problemą: sumažinti tarpą tarp krūtų, parinkti tobulą jų aukštį ir minkštumą: „Mano natūrali krūtinė – maža, riebalinio audinio nedaug, todėl pirmuosius implantus jaučiau, miegas ant pilvo nebuvo komfortiškas.“

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją