fbpx
Search
Close this search box.

Pacientė apie Roką Bagdoną: „Man jis – kaip šeimos draugas“

Rokas Bagdonas: plastikos chirurgas, ištirpdantis baimę ir nepasitikėjimą,
Gyvenimo džiaugsmas – plastikos chirurgo rankose

Gali būti gražiausia klinika su švariausiomis operacinėmis ir moderniausia aparatūra, tačiau esminis faktorius plastikos chirurgijoje yra pats plastikos chirurgas su savo patirtimi ir žmogiškomis savybėmis. Tuo jau po pirmosios pažinties su sveikatos ir grožio klinikos „Clinicus Klaipėda“ įkūrėju plastikos chirurgu dr. Roku Bagdonu įsitikino klaipėdietė Aušra. Visai neseniai ji pagalbos į specialistą kreipėsi jau trečią kartą. „To tikrai nebūtų buvę, jei ne Roko profesionalumas ir žmogiškas šiltumas“, – įsitikinusi moteris.

Apie šį gydytoją pirmą kartą išgirdusi ji sako visiškai atsitiktinai. „Susidraugavome „feisbuke“, pabendravome, ir ryžausi operacijai, apie kurią galvojau jau seniai. Paauglystėje man buvo prakirsta nosis, ir nuo tada ant jos buvo gumbas. Visą gyvenimą dėl jo kompleksavau, ir pagaliau, pabendravusi su Roku, nusprendžiau, kad atėjo laikas“, – pasakojo 39-erių Aušra. Ji neslepia iki to laiko nelabai pasitikėjusi chirurginėmis grožio korekcijomis, be to, ją kamavusi baimė dėl narkozės.

„Tačiau viskas įvyko taip lengvai ir taip paprastai, kad net buvo keista, jog bijojau. Dar prieš operaciją daktaras nuramino, išaiškino visus niuansus – kas, kaip, kodėl. Viskas buvo lygiai taip, kaip jis ir žadėjo“, – teigė klaipėdietė. Po nosies korekcijos ji sakė sulaukusi labai daug teigiamų aplinkinių žmonių atsiliepimų. Baimė, nepasitikėjimas ir kompleksai buvo ištirpdyti, todėl dėl kitos operacijos Aušra apsisprendė daug lengviau.

„Po gimdymo krūtys nebebuvo tokios, kokias turėjau anksčiau. Teko nešioti kietas liemenėles, o ir mano vyras užsiminė apie krūtų implantus“, – sakė pašnekovė. Beje, būtent vyras ir atlydėjo savo žmoną į konsultaciją dėl šios procedūros – jis irgi norėjo žinoti, ką patars daktaras. Šio paaiškinimai porą įtikino.

Anot Aušros, krūtys po operacijos sugijo labai greitai, jau po kelių dienų ji ėjo į darbą. „Tiesa, šį kartą plastikos chirurgo darbo rezultatus rodžiau ne visiems, – juokiasi moteris. – O tie artimieji, kurie matė, įvertino vienareikšmiškai: „Labai gražu“.

Klaipėdietė į Roką Bagdoną kreipėsi ir dėl dar vienos paslaugos – nedidelės veido korekcijos. Moters teigimu, rezultatai matomi ne visiems, tačiau būtent tai ir yra plastikos chirurgo profesionalumo įrodymas. Galų gale, ne tai svarbiausia – svarbiausia, kad ji pati dėl savo išvaizdos dabar jaučiasi labai laiminga. „Stebuklingas Rokutis“, – taip plastikos chirurgą dabar vadina Aušra. Jai šis daktaras jau yra kaip šeimos draugas. „Jei reikėtų panašių paslaugų – na, gal nebe man, o mano dukrai – siūlyčiau tik jį. Tą patį drąsiai galiu pasakyti ir visoms moterims ar vyrams, kurie niekaip neapsisprendžia dėl sveikatos ar grožio korekcijų. Ir apskritai – plastikos chirurgija tikrai nėra kažkas tokio baisaus ar brangaus. Visa tai verta to, kad jaustumėtės laimingi ir patenkinti savimi. O jei dar jus operuotų tokie profesionalai, kaip Rokas Bagdonas, svarstyti nereikėtų nė akimirkos“, – sako Aušra.

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją