fbpx
Search
Close this search box.

Nosies korekcija žinomam kovotojui „Gladiatoriui“ sugrąžino kvėpavimą

Lietuvos imtynių čempionas Giedrius Skara džiaugiasi rinoplastikos rezultataisIš prigimties pailga nosis virto S formos veido dalimi, sutriko kvėpavimas – su šia problema susidūręs žinomas sportininkas Giedrius Skara išsprendė ją ne iš karto.

Lietuvos imtynių čempionas, emigravęs į Londoną

29-erių metų klaipėdietis, kovotojų pasaulyje žinomas „Gladiatoriaus“ pravarde, sportuoti pradėjo būdamas penkiolikos. Apie „blogo berniuko“ įvaizdį svajojęs Giedrius kovotojo kelią pradėjo sulaukęs aštuoniolikos.

Vaikinas dalyvavo įvairiuose turnyruose, treniravosi Klaipėdos „Muay Thai imperijos“ sporto klube su Vadimu Gridiajevu ir tapo Lietuvos imtynių čempionu.

Per daugiau nei dešimtmetį „Gladiatorius“ dalyvavo 130-yje kovų ir turnyrų, o labiausiai nukentėdavo nosis: „Po kiekvieno lūžio nosies forma keitėsi. Kai ji tapo panaši į S raidę, sutriko kvėpavimas per nosį. Nedžiugino ir vaizdas veidrodyje“.

2013-aisiais G. Skara dėl susidariusių aplinkybių emigravo į Didžiąją Britaniją. Londone naują gyvenimo etapą pradėjęs sportininkas derina studijas su apsaugininko darbu. „Blogas berniukas“ tęsia ir kovotojo karjerą: per šešerius metus „Gladiatorius“ aštuonis kartus pelnė čempiono titulą.

„Turiu vieną tikslą: išlikti „blogu berniuku“ ir duoti į kailį dar blogesniems už mane“,- juokiasi Giedrius, vardindamas savo pasiekimus: Anglijos ir Škotijos Combat Sambo čempionas, du kartus – Anglijos kikbokso ir imtynių čempionas, Anglijos mėgėjų bokso čempionas.

Nosies pertvaros ir formos korekcija

Pergalių skonį gadino gyventi trukdanti nosis. Pirmąją patirtį su plastikos chirurgu sportininkas prisimena su kartėliu: „Kaina buvo gera, tačiau rezultatas – niekam tikęs. Neminėsiu šio gydytojo pavardės, bet po operacijos jis net nepasidomėjo, kaip jaučiuosi, neapžiūrėjo. Tada atrodė, kad taip ir turi būti. O kai po reabilitacinio laikotarpio buvo nuimtas nosies įtvaras, pamačiau ne tą rezultatą, kurio tikėjausi. Nosis buvo ištiesinta, tačiau nesumažinta“,- prisimena „Gladiatorius“.

Nusivylęs kovotojas, įpratęs siekti užsibrėžto tikslo, nenuleido rankų ir ieškojo internete informacijos apie kitus plastinius chirurgus. Giedriaus teigimu, daug gerų atsiliepimų perskaitęs apie „Clinicus Klaipėda“ gydytoją Roką Bagdoną, susitiko su juo uostamiestyje.

„Konsultacijos metu buvau nustebintas: plastikos chirurgas bandė mane atkalbėti nuo nosies operacijos. Rekomendavo palaukti kovotojo karjeros pabaigos, nes priešingu atveju gali būti tik dar blogiau, kai nosis galimai vėl nukentės kovose, – pasakoja Giedrius. – Man pačiam teko ilgai įkalbinėti Roką mane operuoti. Būdamas 29-erių, artimiausius trisdešimt metų neketinau atsisakyti sporto, kovų, bet ir nenorėjau gyventi su mano veidą darkančia “bjaurybe“.

Po rinoplastinės operacijos, kurios metu atlikta nosies pertvaros ir formos korekcija, gydytojas keturias paras stebėjo kovingą pacientą klinikoje. O kai buvo nuimtas įtvaras apžiūrai, operacijos rezultatais buvo patenkinti abu: ir plastikos chirurgas, ir Giedrius Skara.

„Per tą laiką susibendravome su Roku Bagdonu. Tokių visapusiškai šviesių žmonių ir profesionalų dažnai nesutiksi. Iki šiol pamenu, kaip apžiūrėdamas mano nosį gydytojas taip džiaugėsi rezultatais, lyg čia būtų jo, o ne mano nosis. Esu be galo dėkingas daktarui ir drąsiai rekomenduoju Roką visiems kovotojams“,- sako „Gladiatorius“.

 

Rinoplastikos kainos:

Pilna nosies korekcija 2 000 – 2 500 €
Nosies galo korekcija 1 400 – 1  700 €
Nosies pertvaros korekcija   850 –  1  100 €

Užsiregistruoti konsultacijai pas plastikos chirurgą Roką Bagdoną „Clinicus Klaipėda” galite telefonu 8 665 14000, el. paštu [email protected] arba užpildę žemiau esančią formą. 

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją