fbpx
Search
Close this search box.

Nauja gyvenimo filosofija – po plastinių operacijų

Pacientei dr. R. Bagdonas atliko dvi – pilvo plastikos ir krūtų koregavimo operacijas

Jauna moteris prisipažįsta, kad kūno pokyčiai paskatino vidinę transformaciją: „Atradau savąjį „aš“. Vieni keliauja į Indiją ir ten semiasi išminties, ramybės, pozityvumo ir prasmės. Man pakako pamilti savo kūną, kad imtų dėliotis visiškai nauja, kupina aktyvumo, motyvacijos ir jausmų gyvenimo filosofija”.

Pašalino aktyvios vasaros pasekmes

Pakeitusi savo gyvenimo būdą ir požiūrį Reveka dar kartą apsilankė „Clinicus Klaipėda“, nes po aktyvių vandens sporto treniruočių pajautė drėgmės, vėjo ir saulės pasekmes ant veido odos: „Vandenlenčių sportas – vienas iš didžiausių mano atradimų, kupinas ekstremalumo, reikalaujantis energijos, tvirto psichologinio pasirengimo. Jaučiu, kaip manyje ir toliau siaučia vidinių pokyčių bangos“.

Gydytoja dermatologė Agnė Bagdonė sugrąžino odai stangrumą ir skaistumą, nosies, lūpų ir skruostų zonose hialurono rūgšties injekcijomis užkirto kelią raukšlių formavimuisi, o botulino toksino injekcija pakoregavo tarpuakyje gilėjančią mimikos raukšlę.

„Daug dirbu Vilniuje, Kaune ir kituose Lietuvos miestuose, tačiau kai jaučiu poreikį pasirūpinti savo išvaizda, kojos pačios atveda į Klaipėdą. Žinau, kad čia manimi pasirūpins savo srities profesionalai, kuriais pasitikiu šimtu procentu“.

2 plastinės operacijos per metus

Su išvaizdos problemomis susiduria daugelis moterų po gimdymo: subliuškusios, formą, tūrį praradusios krūtys, nėštumo pėdsakai pilvuko zonoje

2019 m. vasarą „Clinicus Klaipėda” plastikos chirurgas dr. R. Bagdonas atliko moteriai abdominoplastinę operaciją, šįmet – krūtų korekciją.

„Paauglystėje turėjau problemų su antsvoriu dėl hormonų svyravimų, sportas, dietos – viskas išbandyta. Tačiau po dviejų nėštumų atsirado tokie pakitimai, kurių nepanaikinsi net gyvendamas sporto salėje”, – prisimena pacientė.

Ji neslepia dažnai sulaukusi aplinkinių klausimų, kam tos „radikalios priemonės“ – neva mylėk save, kokia esi: „Aš labai užimtas žmogus. Viena kasdien kovoju už būvį, su malonumu daug dirbu, kad išlaikyčiau savo šeimą su dviem sūnumis be vyro pagalbos. Apie laiką sau buvau pamiršusi, nes jo visada trūkdavo“.

Laiminga, graži ir patenkinta

R. D. savo nuotraukomis prieš ir po atvirai dalinosi socialiniuose tinkluose: „Sulaukiau tūkstančių žinučių ir klausimų. Geranoriškai atsakinėjau kiekvienai, nes reikia padėti, kai gali. Padrąsinimas moterims – labai svarbus, nereikia taikstytis su vidiniu nepasitenkinimu savimi, jei tik turi galimybę pasinaudoti šiuolaikinės estetinės medicinos laimėjimais“.

Ji negaili komplimentų plastikos chirurgui dr. Rokui Bagdonui:

„Abi operacijos atliktos nepriekaištingai, po pilvo plastikos pjūvio vietos praktiškai nesimato, operacijos metu pašalinti sutrūkinėjusios, perteklinės odos audiniai (apie 2 kg), liemens apimtis sumažėjo beveik 20 cm, nusiurbti riebalai, susiūti pilvo raumenys, išoperuota bambos išvarža.

Jau pamiršau, kad anksčiau savo pilvą vadinau tiesiog „kengūros kapšu“.

Antros operacijos metu pacientei buvo atliktas krūtinės pakėlimas ir didinimas 380 ml tūrio implantais.

„Plastikos chirurgą rinkausi labai kruopščiai ir atsakingai, nes tik tikram savo srities profesionalui galėjau ramia širdimi patikėti savo kūną. Dr. R. Bagdonas sužavėjo savo paprastumu, nuoširdumu, dėmesingu bendravimu bei rūpesčiu. Todėl net neabejojau, kad ir pooperacinis, reabilitacinis laikotarpis bus lengvas ir greitas, – sako R.D.

– Buvau įspėta, kad pooperacinė reabilitacija gali užtrukti kelis mėnesius, tačiau jau po savaitės džiaugiausi visu pasauliu ir savimi.

Praėjus parai po pilvo plastikos lipau iš lovos keturis kartus, vakare jau savarankiškai palatoje išsiploviau kavos puodelį. Po 2 parų važiavau namo iš Klaipėdos į Šiaulius 200 kilometrų, o po trijų mėnesių išvykau į fantastišką kelionę į Filipinus. Neapsakomas jausmas užsidėti maudymosi kostiumėlį ir suprasti, kad esi laiminga, graži ir patenkinta savimi.“

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją