fbpx
Search
Close this search box.

Nosies trauma: padariniai pašalinti po rinoseptoplastikos

Paauglystėje per kūno kultūros pamoką tiesiai į veidą atskriejęs futbolo kamuolys ir vis didėjantis diskomfortas paskatino klaipėdietę Ingą kreiptis į plastikos chirurgą. Nosies korekcija – viena sudėtingiausių operacijų, reikalaujančių ypatingo kruopštumo ir profesionalumo. Todėl rinoseptoplastikai 35-erių moteris nusprendė pasirinkti „Clinicus Klaipėda“ plastikos chirurgą dr. Roką Bagdoną.

Išgąsdino internetinis negatyvas

„Mokytojas tik pažiūrėjo, mestelėjęs, kad išgyvensiu – viskas tuo ir baigėsi, tokie prieš dvidešimt metų buvo laikai“, –  prisimena patirtos traumos aplinkybes Inga Valutienė.

Ilgainiui po smūgio iškrypusi nosies pertvara ėmė kelti ne tik estetinį nepatogumą, bet ir trukdė kvėpavimui: „Vidinis nepasitenkinimas manyje lėtai, bet kryptingai augo. Nesu iš tų žmonių, kurie greitai ir lengvai daro sprendimus. Rinkau informaciją internete ir iš pradžių pati sau pasakiau: nosies pertvaros neoperuosiu, juk 80 procentų visų atsiliepimų forumuose buvo neigiami!

Labiau įsigilinusi nuomonę pakeičiau – daugelis komentarų yra beverčiai, pagrįsti aikštingomis emocijomis, neadekvačiu suvokimu ar nesusikalbėjimu su gydytoju.“

„Išsirinkau operacijai profesionalą“

Priėmusi sprendimą operuotis, Inga ėmė rinktis specialistą, vadovaudamasi ne tik gydytojų nuomone apie jos būklę, bet ir plastikos chirurgų požiūriu į savo darbą ir siekiamą rezultatą.

„Po konsultacijos pas daktarą Roką Bagdoną supratau, kad matome vienodu kampu, sutapo estetikos suvokimas, mano lūkesčiai ir gydytojo galimybės. Šių metų rugpjūtį ant operacinio stalo guliausi būdama visiškai rami ir šimtu procentų pasitikinti „Clinicus Klaipėda“ plastikos chirurgo profesionalumu“, –  sako Inga.

Rekonstrukcinė rinoseptoplastika skirta ir gyvenimo kokybei, ir išvaizdai pagerinti – R. Bagdono pacientė įsitikinusi, kad daktaras sėkmingai pasiekė abiejų tikslų.

„Nors po operacijos praėjo dar tik keli mėnesiai ir nosies forma truputį kis, esu visiškai patenkinta. Mokausi gyventi be nuolat erzinančio faktoriaus, juk dėl iškrypusios pertvaros buvau įpratusi prie komplikuoto kvėpavimo, darytis atitinkamą makiažą, tinkamu kampu fotografuotis… Dabar jaučiuosi geriau ir visiškai savimi pasitikiu.“

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją