fbpx
Search
Close this search box.

Metinės: įgyvendintais pokyčiais džiaugiasi tūkstančiai pacientų (video)

Clinicus Klaipėda pasitina metines
„Clinicus Klaipėda” įkūrėjai Agnė ir Rokas Bagdonai su atžalomis. Klinika į naujas patalpas Šaulių gatvėje persikėlė 2020 m. vasarą.

 

“Clinicus Klaipėda” pasitinka 1-ąją sukaktį naujoje vietoje. Į rekonstruotas patalpas  Šaulių gatvėje prieš 7 metus įkurta plastinės chirurgijos ir estetinės medicinos klinika persikėlė 2020 m. liepos 30 d., o rugpjūčio 3 d. atlikta pirmoji plastinė operacija.

1 100 m2 ploto buvusiame spirito varyklos pastate, priklausiusiame istoriniam Bohemijos bravorui, šiandien dirba 60 specialistų: gydytojai, anesteziologai, bendrosios praktikos slaugytojos, grožio terapeutai.

“Pastarieji metai visiems nebuvo lengvi, kupini iššūkių ir netikėtumų. Džiaugiamės, kad laikini sunkumai yra praeityje, o mūsų klinikos specialistų komanda pelno vis didesnį pacientų pasitikėjimą“, – sako „Clinicus Klaipėda“ įkūrėjas, plastikos chirurgas dr. Rokas Bagdonas.

Per metus “Clinicus Klaipėda” apsilankė per 3000 pacientų. Dvejose moderniose operacinėse atlikta 1 000 operacijų, iš jų 900 – plastinės. Operuoti klinikoje pradėjo ir kitų medicinos sričių specialistai: pilvo, kraujagyslių chirurgai, otorinolaringologai ir ginekologai.

Pirmaisiais veiklos metais naujoje vietoje pacientams pristatytos medicinos inovacijos  grožiui ir sveikatai:

  • svorio mažinimo programa ALLURION: be operacijų ir anestezijos;
  • pasaulinį pripažinimą pelnęs aparatas EXILIS ULTRA 360: odai jauninti ir kūno kontūrui formuoti;
  • liukso klasės prekės ženklo “Biologique Recherche” 3D odos analizė “Skin Lab” ir “Remodeling Face”.

 

Klinikoje atliekami endoskopiniai, echoskopiniai, rentgenologiniai, kraujo tyrimai, įvairūs veido ir kūno masažai.

Dar vienas „Clinicus Klaipėda“ šįmet įgyvendintas projektas – miesto svečiams ir klinikos pacientams įrengti apartamentai.

„Dėkojame pacientams, kad renkatės “Clinicus Klaipėda”. Pažadame Jus ir ateityje stebinti medicinos inovacijomis, plėsti teikiamų paslaugų spektrą ir įgyvendinti pokyčius, kurių tikitės“, –  sako klinikos bendrasavininkė, gydytoja dermatovenerologė Agnė Bagdonė.

 

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją