fbpx
Search
Close this search box.

Medicinos turistė iš Anglijos: „Mano gyvenimas pasikeitė”

Riebalų nusiurbimas Klaipėdoje Rokas Bagdonas
Pirmą kartą Lietuvoje apsilankiusi N. Verazo į Klaipėdą atvyko riebalų nusiurbimo operacijai.

43-ejų metų Nikolė Verazo pirmą kartą Lietuvoje apsilankė šių metų birželį. Iš Jungtinės Karalystės moteris atskrido norėdama ne tik pasigrožėti Klaipėda.

Po beveik metus trukusio susirašinėjimo internetu, ji patikėjo savo kūno pokyčius “Clinicus” plastikos chirurgui Rokui Bagdonui.

Londone gimusi ir itališkų šaknų turinti Nikolė augina 21-erių metų dukrą, prižiūri dvi kates, užsiima rinkodara grožio industrijos srityje, mėgsta keliones, naujas pažintis ir gerą maistą. Nepaisant to, ji prisipažįsta, kad pastaruosius kelerius metus nesijautė patenkinta savimi.

Populiariausia moteriškų pokalbių tema

„Savo gimtojoje šalyje nepažįstu nei vienos moters, kuri bent kartą nebūtų pasinaudojusi plastikos chirurgo paslaugomis. Ši tema – pati populiariausia, nes anglės visiškai nekompleksuoja, kad nori atrodyti geriau ir jaustis komfortiškiau bei pasitelkia grožio specialistų pagalbą.”

Deja, pirmoji patirtis su Jungtinėje Karalystėje dirbančiais plastikos chirurgais Nikolei paliko slogius prisiminimus: „Atlikus krūtų korekciją, liko dideli randai, galutinis rezultatas manęs visiškai netenkino.”

Šiuo metu šiaurinėje Anglijoje, Niukasle (New Castle) gyvenanti moteris, svarstydama apie tolimesnius savo kūno pokyčius, nusprendė pasidomėti užsienyje dirbančių plastikos chirurgų veikla ir paslaugų kainomis.

Siekdama padailinti savo kūno kontūrą, ji nusprendė tapti medicinos turiste ir riebalų nusiurbimo operaciją atlikti Lietuvoje: „Jūsų šalyje plastinės chirurgijos paslaugos – pigesnės, todėl liko tik išsirinkti gydytoją, kuriam norėčiau patikėti savo pokyčius.”

Pažintis „gyvai“ – operacijos dieną

Susiradusi internete informaciją apie tiesioginius skrydžius į Palangą, palyginusi viešbučių kainas Klaipėdoje ir Vilniuje, moteris nusprendė ieškoti plastikos chirurgo uostamiestyje.

Plastikos chirurgas dr. R. Bagdonas pacientei atliko liposakciją
Du mėnesiai po liposakcijos. Nikolė Verazo sako, kad jaučiasi fantastiškai: „Esu laiminga, pagaliau sugrįžo pasitikėjimas savimi.“ Asmeninio archyvo nuotr.

Praeitų metų rudenį N. Verazo per socialinį tinklą „Facebook” ėmė susirašinėti su keliais gydytojais: „Kai susisiekiau su Roku Bagdonu, jis, pažiūrėjęs į mano atsiųstas nuotraukas ir perskaitęs apie lūkesčius, neskubino kuo greičiau atvykti operacijai. Paaiškino, kad liposakcija – tai ne svorio mažinimo operacija, o kūno kontūro formavimas, todėl rekomendavo iš pradžių numesti šiek tiek svorio”,- prisimena Nikolė.

Įgyvendinusi plastikos chirurgo rekomendacijas, ji vėl susisiekė su dr. R. Bagdonu internetu: „Nors visą laiką konsultavomės online, jis mane tiesiog sužavėjo savo dėmesingu bendravimu, nuoširdumu. Tai juk labai svarbu priešoperaciniu laikotarpiu.“

Nikolė ir dr. Rokas Bagdonas „gyvai“ pirmą kartą Klaipėdoje susitiko šių metų birželį, paskirtos riebalų nusiurbimo operacijos dieną. O praėjus kelioms dienoms po operacijos, moteris iš Palangos oro uosto pakilusiu lėktuvu grįžo namo į Niukaslą.

Tapusi medicinos turiste, Nikolė teigia, kad ši patirtis – tikrai gera ir verta būti pakartota: „Atvykus į Klaipėdą jūsų laukia visapusiška medikų priežiūra ir plastikos chirurgas, kurio ne tik profesionalumas, bet ir bendravimas su pacientais prieš ir po yra ženkliai geresnis nei daugelio jo kolegų Jungtinėje Karalystėje. Taip pat jūsų laukia nemokamas bonusas – pažintis su nuostabia šalimi, jos žmonėmis ir kultūra.“

Ji stebisi, kai dailiosios lyties atstovės abejoja, ar kreiptis į plastikos chirurgus, kai jaučiasi nelaimingos dėl savo išvaizdos: „Nereikia bijoti, tiesiog tinkamai pasiruoškite: atlikite reikiamus tyrimus, bendraukite su plastikos chirurgu tiek, kiek reikia jums. Tuomet ryžkitės paskutiniam žingsniui ir tiesiog susitarkite su gydytoju, kada jums bus atlikta operacija. Tokiu būdu pakeisite savo gyvenimą taip, kaip manąjį pakeitė Rokas Bagdonas“.

 

plastikos chirurgas dr. Rokas Bagdonas
„Clinicus Klaipėda“ operacijas atlieka
plastikos chirurgas
dr. Rokas Bagdonas
Registracija: tel. +370 665 14000,
[email protected].

plastikos chirurgas dr. Dainius Daunoravičius
„Clinicus Vilnius“ operacijas atlieka
plastikos chirurgas
dr. Dainius Daunoravičius
Registracija: tel. +370 670 17111,
[email protected].

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją