fbpx
Search
Close this search box.

„Russian Lips”: klaipėdietės renkasi šarmingą lūpų putlinimą

„Russian Lips” technika pagal savo populiarumą ir išgaunamą efektą jau lenkia kitas iki šiol paklausias lūpų putlinimo metodikas.

„Džiaugiuosi pacienčių atsiliepimais, kad mano braižas, lengva ranka, įgimtas preciziškumas ir medicininės žinios atitinka jų lūkesčius“,- sako gydytoja dermatologė Agnė Bagdonė, kasdien sulaukianti norinčiųjų grožio injekcijų.

Lūpų putlinimas – tikras menas: puikiam rezultatui pasiekti būtina išmanyti moters veido anatomiją, tinkamai parinkti skirtingo klampumo hialurono rūgšties sertifikuotą užpildą ir teisingus injekcijų taškus. 

„Ką reikia daryti, kad po injekcinės procedūros atrodytume gražesnės nei dabar, geriausiai patars ne draugė ar internetas. Konsultacijos metu išsiaiškinsime lūkesčius, nustatysime lūpų tipą, ar yra matoma asimetrija. Mano tikslas, kad  po injekcijų nepasikeistų veido proporcijos, o lūpos savo forma ir tūriu tik pridėtų dailiosios lyties atstovei elegancijos ir šarmingo geidulingumo“, – sako „Clinicus Klaipėda” gydytoja.

Lūpų putlinimas pas patyrusią gydytoją dermatologę Klaipėdoje.
Gydytoja dermatologė Agnė Bagdonė

Kuo skiriasi lūpų putlinimo technikos pagal išgaunamą formą, tūrį ir kontūro ryškumą?

Rusiškai: po injekcijų į Kupidono lanką (viršutinės lūpos dvigubas išlinkimas) ir palei kontūrą – lūpos atrodo putlesnės, iškilesnės, bet ne atsikišusios.

Teisingai parinktas projekcijos (atsikišimo) laipsnis padeda išsaugoti natūralumo efektą. Su mažiausiu 0,5-0,6 ml užpildų kiekiu proporcingas putlumas neišgaunamas – įmanoma sutvarkyti tik lūpų simetriją. Todėl įprastai reikia naudoti mažiausiai 1 ml injekcinio užpildo.

Paryžietiškai: injekcijos atliekamos kryžminiu – linijiniu būdu ties lūpų kontūru, neliečiant vidurio ir lūpų kampučių.  Tokiu būdu išgaunama “kaspinėlio” forma.

„Holivudas”: pasiekiamas natūraliai atrodančių putlių lūpų efektas, užpildais didinama apimtis, išryškinama viršutinės lūpos centre esantis Kupidono lankas.

„Angelo sparnai“: pagrindinis dėmesys skiriamas centrinei viršutinės lūpos daliai: Kupidono lankas prailginamas, o lūpų kampučiai – siaurinami.

„Pearlique“: atvirkštinė technika, kai injekcijos atliekamos į apatinę lūpą, vizualiai ji atrodys putlesnė nei viršutinė. Po procedūros veido bruožai suminkštėja.

„Mona Liza“:  ši technika tinka tais atvejais, kai reikia pakelti nusileidusius lūpų kampučius. Užpildai įvedami palei kontūrą, šiek tiek galima jį peržengti.

Klasika: linijinė lūpų putlinimo technika naudojama siekiant paryškinti lūpų kontūrą ir padidinti lūpų apimtį.

Priklausomai nuo pasirinktos užpildo rūšies, lūpų kontūro korekcijos efektas išlieka nuo 6 iki 18 mėnesių.

Lūpų putlinimo procedūroms A. Bagdonė naudoja tik sertifikuotas „Juvederm“ injekcijas „Ultra 3“, „Smile“, „Volbella“, „Volift“ arba „Teosyal“  – „RHA 2“, „Global Action“. Lūpų putlinimo kaina – nuo 190 €.

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją