fbpx

“Lip Lift”: ilgalaikiai pokyčiai – vos per valandą (pacientės istorija)

Lip Lift pjūviai ties nosies šnervėmis„Norėjau gražių lūpų: per ilga ir tūrio stinganti viršutinė lūpa man pačiai atrodė vulgariai, gadino šypseną. Kai juokdavausi, ji tiesiog pasislėpdavo, lyg dingdavo iš veido. Anksčiau bandžiau taisyti situaciją hialurono rūgšties injekcijomis, tačiau efektas po trijų mėnesių dingdavo“, – apie savo apsisprendimą pasakoja „Clinicus Klaipėda“ pacientė Daiva.

Atlikęs „Lip Lift“ procedūrą, plastikos chirurgas dr. Rokas Bagdonas sutrumpino viršutinę lūpą 7 milimetrais, išraiškingumo ir tūrio suteikė lūpos pakėlimas po nežymių pjūvių ties nosies šnervėmis.

„Efektas – ilgalaikis ir pasiektas vos per 40-45 minutes su vietine nejautra. Nors „Lip Lift“ vadinama plastine operacija, man atrodo tinkamesnis pavadinimas „Grožio procedūra“. Po jos iš karto vykau namo, o už geros valandos jau mėgavausi puodeliu kavos“, – prisimena ponia Daiva.

„Lip Lift” pranašumai

viršutinės lūpos koregavimas lip liftPagrindinis viršutinės lūpos pakėlimo tikslas – atkurti estetines veido proporcijas, kai santykis tarp burnos vidurio ir nosies bei smakro sudaro atitinkamą proporciją 1/3 ir 2/3.

Plastikos chirurgo dr. R. Bagdono teigimu, šios greitos ir ryškius pokyčius užtikrinančios procedūros metu mažinamas viršutinės lūpos ilgis, padidinant matomus rausvuosius kraštelius (vermiliumą). Arba pabrėžiant vadinamąjį „Kupidono lanką“ („Cupid‘s Bow“).

Siūlo plonumo pjūvis atliekamas po šnervėmis, viršutinės lūpos oda pakeliama į reikiamą aukštį, vizualiai sumažinamas tarpas tarp nosies ir lūpų. Odos perteklius pašalinamas, krašteliai susiuvami. 

„Pernelyg siaura viršutinė lūpa įprastai nepuošia, nepriklausomai nuo to, ar tai – įgimtas reiškinys, ar su amžiumi atsirandančio odos suglebimo pasekmė.

Jokio specialaus pasiruošimo procedūrai nereikia: po konsultacijos su gydytoju būtina tik atlikti kraujo tyrimus. Po „Lip Lift“ neverta jaudintis dėl mažyčių randelių – jie pasislepia nosies raukšlėse, todėl apie juos žinosite tik jūs ir aš“, – pasakoja plastikos chirurgas.

„Lip Lift“ chirurgines procedūras atliekame Vilniuje ir Klaipėdoje.

Daugiau informacijos:

„Clinicus Vilnius“ – tel. +370 670 17111, vilnius@clinicus.lt,

„Clinicus Klaipėda“ – tel. +370 665 14000, klaipeda@clinicus.lt.

Plastinės chirurgijos ir estetinės medicinos klinika

PRENUMERUOTI NAUJIENAS

CLINICUS

VILNIUS

CLINICUS

Klaipėda

Bendradarbiaujame:
Užpildų tiekėjai:
Kosmetikos tiekėjai:
Vizualizacijos sistema:
© 2020 visos teisės saugomos. CLINICUS.LT

Registracija vizitui

pasirinkite miestą
  • Vilnius
  • Klaipėda

Registracija nemokamai
konsultacijai el. paštu

pasirinkite gydytoją
  • Dr. Rokas Bagdonas
  • Dr. Dainius Daunoravičius
  • Tomas Budrius