fbpx
Search
Close this search box.

Krūtų implantų pasirinkimas

Clinicus siūlomų krūtų implantų pasirinkimas apima ne vien populiariausius – apvalaus arba anatominio profilio – modelius, apie kuriuos krūtinės didinimu besidominčios moterys žino turbūt jau daugiausiai. Šiandien mūsų grožio klinika gali savo pacientėms pasiūlyti ir pačių moderniausių technologijų, pasaulyje pripažintus, novatoriškus gaminius, naujas jų formas ir modelius, siekiant patenkinti kiekvienos moters organizmo bei kūno anatomijos individualius poreikius.

Clinicus plastikos chirurgai dr. Rokas Bagdonas ir dr. Dainius Daunoravičius krūtų didinimui naudoja tik patikrintų, sertifikuotų gamintojų produkciją, kuri patvirtinta stipriausios savo srityje – FDA organizacijos (Amerikos vaistų ir maisto kontrolės asociacija). Šiuo metu dirbame su Motiva, Polytech bei Mentor kompanijomis, galime pasiūlyti žemo, vidutinio, aukšto ir labai aukšto profilio nuo 225 iki 700+ ml dydžio pasirinkimą, tačiau pagrindinius krūtų implantų formos bei dangos skirtumus verta aptarti išsamiau:

  • Apvalaus profilio krūtinės implantai buvo išpopuliarinti „pupyčių“ ir serialo „Gelbėtojai“ stiliumi, tad matydamos ne visai teisingus plastinės chirurgijos pavyzdžius, šiandien subtilesnio skonio moterys jų kratosi iš anksto. Deja, visiškai be reikalo, nes parinkus tinkamą implanto profilio (implanto atsikišimas) bei dydžio santykį galima išgauti labai dailių rezultatų, ir tinkamai padidinta krūtinė tikrai neprimins krepšinio kamuolių. Apvalaus profilio implantuose jų užpildo tūris yra vienodai pasiskirstęs per visą implantą, todėl jie ypač tinka, kai krūties viršutinis polius yra tuštokas ar siekiama atstatyti putlumą iškirptėje.
  • Anatominio profilio krūtų implantai, dar kitaip vadinami „lašo forma“, pasižymi tuo, kad didesnė implanto tūrio dalis laikosi jo apačioje, lyg atkartodama natūralias moters krūties linijas. Tokie implantai labai tinka, kai tuštesnis yra apatinis krūties polius, reikia šiek tiek kilstelėti spenelį (nesumaišykite su krūtų pakėlimu, vien implantu to padaryti negalima, tačiau kombinuotos krūtų pakėlimo ir didinimo implantais operacijos atliekamos dažnai).
  • Ergonominio profilio implantai – naujovė Lietuvos rinkoje ir puikus pasirinkimas toms moterims, kurioms tiktų ir apvalūs, ir anatominiai implantai. Ergonominio implanto užpildas prisitaiko prie kūno padėties taip lanksčiai, kad labiausiai atkartoja natūralios krūties savybes – gulint lyg primena apvalią formą, o stovint anatominę. Šiuos implantus vadiname „aukso viduriu“ ir drąsiai rekomenduojame plastinei krūtų didinimo operacijai pasiryžusioms moterims, sako plastikos chirurgas dr. Rokas Bagdonas.
  • Apvalaus arba anatominio profilio krūtų implantai su poliuretanine danga savo forma nesiskiria nuo įprastinės dangos implantų. Pagrindinė jų savybė po krūtų didinimo operacijos netgi nepastebima ir nejaučiama, tačiau jie unikalūs tuo, kad speciali danga sumažina galimų komplikacijų riziką (implanto apsisukimas, kapsulinė kontraktūra). Todėl šiuos implantus plastinės chirurgijos gydytojas dr. Dainius Daunoravičius rekomenduoja toms pacientėms, kurioms jau teko susidurti su pooperacinėmis komplikacijomis arba tiesiog reikalinga, kad implantas su kūno audiniais susijungtų greičiau ir tvirčiau.

Kiekvienos moters kūnas, estetinis skonis ir poreikiai yra skirtingi, todėl Clinicus plastinės ir rekonstrukcines chirurgijos gydytojai pasirūpino, kad pasirinkti tikrai būtų iš ko, o Jūsų plastikos chirurgas padės priimti teisingą sprendimą, kurio rezultatais džiaugsitės ilgus metus.

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją