fbpx
Search
Close this search box.

Krūtų implantų keitimas: ką būtina žinoti

Krūtų implantai praėjus 11 metų po operacijosNaujos kartos krūtų implantų gamintojai rekomenduoja juos keisti po 10-ies metų, tačiau plastikos chirurgo dr. Roko patirtis rodo, kad terminas gali būti sėkmingai pratęstas iki 15-20 metų ar ilgiau.

Nuo 2004 m. operuojantis gydytojas sako, kad implantų ilgaamžiškumą užtikrina ne tik gamintojas ar krūtis padidinusio specialisto kvalifikacija: „Jeigu moters organizme neatsiranda nenumatytų pakitimų ar sveikatos sutrikimų, pacientė reguliariai tikrinasi krūtis profilaktiškai, jokių problemų nekyla.

Tiesa, būna kad moterys pageidauja implantų išėmimo ar pakeitimo operacijos estetiniais sumetimais, norėdamos dar didesnių arba mažesnių krūtų.“

Kartą į metus atliekamas echoskopinis krūtų tyrimas padeda užkirsti kelią galimų komplikacijų atsiradimui. Statistika byloja, kad praėjus 10 metų po implantų įdėjimo silikono pratekėjimo rizika padidėdavo iki 6 procentų. Realybė yra kitokia: silikono gelį, kuriuo pripildyti šiuolaikiniai implantai, supa nuo galimo pratekėjimo saugantis sluoksnis.

Kita galima komplikacija – krūtų sukietėjimas, kai organizmas atpažįsta implantą kaip svetimkūnį ir aplink jį ima formuotis randinis audinys, vadinamas kapsulės kontraktūra. Laiku diagnozuoti pakitimai nepakenkia moterų sveikatai ir yra lengviau ištaisomi.

Pasak R. Bagdono, per penkiolikos metų plastinės chirurgijos praktiką tokie atvejai buvo pavieniai: „Apie profilaktinių patikrinimų būtinybę konsultacijų metu pasakoju visoms savo pacientėms, džiaugiuosi, kad moterys – sąmoningos, manęs klauso ir tinkamai prisižiūri.“

Vienas iš pavyzdžių – pacientė, šių metų liepą atvykusi kontroliniam patikrinimui. Praėjus vienuolikai metų po krūtų didinimo apvaliais, 275 ml tūrio „Mentor“ implantais, operacijos rezultatas – toks pat geras, kaip ir 2008-aisiais.

„Clinicus Klaipėda“ naudojami tik sertifikuoti ir silikono geliu užpildyti „Polytech“, „Motiva“, „B-Lite“, „Mentor“ apvalieji, anatominiai, ergonominiai implantai ir su poliuretanine danga. Kiekvienos moters kūnas, estetinis skonis ir poreikiai yra skirtingi, todėl pacientės gali rinktis žemo, vidutinio, aukšto ir labai aukšto profilio implantus, dydžių pasirinkimas – nuo 225 iki 700+ ml.

 

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją