fbpx
Search
Close this search box.

Krūtų didinimo konsultacija el.paštu

Krūtys – išimtinai moteriškas privalumas, jau seniai tapęs ne vien funkciniu, bet įgijęs ir estetinę reikšmę. Krūtinės forma stipriai įtakoja bendrą figūros harmoniją, lemia garderobo pasirinkimus, o svarbiausia, veikia moters pasitikėjimą savimi. Jei svarstote apie krūtų didinimo implantais galimybę, norėtumėte sužinoti atsakymus į Jums rūpimus klausimus – reikalinga specialisto konsultacija, nes kiekviena moteris individuali, skirtingos ir nepakartojamos jos kūno formos ir tai, kas tinka vienai, nebūtinai puoš ir kitą.

Ką daryti, jei gyvenate ne Lietuvoje, ar tiesiog negalite atvykti į asmeninę konsultaciją? Mūsų klinika siūlo išeitį – konsultaciją el.paštu, kuriai tereikia nedidelio pasiruošimo: fotoaparato, ar telefono su fotografavimo funkcija, centimetrinės juostelės.

Krūtų implantų modelių pasirinkimas ir pritaikymo galimybės šiandien viršija 400 variantų, o kuris tinkamas būtent Jums, padės nuspręsti Jūsų krūtinės nuotraukos ir išmatavimai.

Pirmiausia nusifotografuokite, ar paprašykite artimųjų pagalbos, iš priekio ir iš šono. Svarbu stovėti tiesiai, neįsitempus, rankas laikyti laisvai nuleistas. Tada centimetrine juostele apsijuoskite krūtinės ląstą iškart po krūtimis, išmatavimu gautas skaičius turėtų būti artimas Jūsų nešiojamos liemenėlės apimties parametrui – 75, 80 ar panašiai. Kitas žingsnis: taip kaip parodyta paveikslėlyje pamatuokite atstumą nuo kaklo/krūtinės duobutės iki krūtų spenelių.

Pasirinkite savo chirurgą: Rokas Bagdonas (Klaipėda) ar Dainius Daunoravičius (Vilnius) ir parašykite mums el.paštu [email protected]. Laiške nurodykite savo matmenis, amžių, ūgį, svorį, chirurgo pasirinkimą, prisekite savo nuotraukas.

Mums svarbu, kad Jūsų lūkesčiai būtų išpildyti, todėl aprašykite ir kokios formos bei dydžio krūtinės norėtumėte: ar labiau žavitės išraiškingais apvalumais, ar mieliau rinktumėtės natūralias krūties formas atkartojančius implantus.

Netrukus sulauksite plastikos chirurgo atsakymo su konkrečiomis rekomendacijomis operacijos metodikai, implantų dydžiui, formai bei prognozuojamais rezultatais.

Štai pirmas žingsnis noro išsipildymo link ir žengtas. Kita konsultacija vyksta prieš operaciją akis į akį su Jūsų gydytoju, jos metu dar kartą matuojama, tikrinama ir sprendžiama.

Clinicus – chirurgia aesthetica.

Konsultuokitės nemokamai internetu:

[wpforms id=”471″ title=”false” description=”false”]

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją