fbpx
Search
Close this search box.

Kompiuterinis modeliavimas – žvilgsnis į ateitį

Plastikos chirurgų paslaugomis planuojantys pasinaudoti asmenys  dažnai nerimauja, kaip jie atrodys po operacijos. Aiškų ir akivaizdų atsakymą į šį klausimą galima gauti pasinaudojus specialiomis kompiuterinėmis grafinio modeliavimo programomis. Jos suteikia galimybę iš anksto pamatyti, kaip pasikeis pacientų išvaizda.

Kaip viskas vyksta? Iš pradžių pacientas fotografuojamas iš skirtingų taškų. Gautos nuotraukos apdorojamos kompiuterine programa ir monitoriaus ekrane pasirodo realus vaizdas. Po to plastikos chirurgas ir pacientas kartu imasi planuojamų  plastinių operacijų  rezultatų modeliavimo.

Trimatis kompiuterinis  vaizdas leidžia vizualiai  pamatyti, kaip tikrovėje atrodys pageidaujami pokyčiai ir kartu su chirurgu suteikia galimybė prognozuoti realų pooperacinį rezultatą.  Tokiu būdu pacientas gali aiškiai parodyti ir paaiškinti gydytojui, ko pageidaujama, o gydytojas savo ruožtu turi galimybę vaizdžiai pagrįsti vieną ar kitą savo siūlomą sprendimą ir metodą. Galop  atrandamas idealus sprendimas – pacientas  gali apžiūrėti savo modelį iš visų pusių.

Vienas efektyviausių kompiuterinės vizualizacijos būdų –  tai  planuojamo krūtų didinimo modeliavimas. „Clinicus Klaipėda“ dirbantis plastikos chirurgas Rokas Bagdonas konsultacijų metu sudaro tikslias krūtų didinimo vizualizacijas šveicarų kompanijos „Crisalix“ 2 D ir 3D technologijos dėka. Tokiu būdu pacientės gali iš anksto išvysti operacijos rezultatą ir pasirinkti norimą krūtų dydį ir formą.

Žvilgtelti į ateitį gali ir pacientai, pageidaujantys koreguoti nosį. Statistika byloja, kad sumodeliuotą veidą pamatę pacientai jaučiasi ramiau, nes kompiuterinės grafikos programa „AlterImage“ apytiksliai parodo nosies formos ir proporcijų pokyčius po operacijos.

Registracija vykdoma ir išsami informacija teikiama mob. tel. +370 665 14000 ir el. p. [email protected]

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją