fbpx
Search
Close this search box.

Kodėl prieš plastinę operaciją rekomenduojama numesti svorį

Plastinė operacija ir svorisPilvo plastika, krūtų didinimas ir pakėlimas, veido plastika – prieš šias ir kitas operacijas gydytojas dr. Rokas Bagdonas dažnai pacientėms rekomenduoja sumažinti kūno svorį.

Negrįžtami kūno pakitimai

Nei sportu, nei dietomis nepavyksta atstatyti pilvo odos elastingumo, atsikratyti riebalų sankaupų, audinių pertekliaus. Šios priemonės nepadeda atkurti nusileidusių krūtų formos ir pilnumo.

“Kai pacientai nepatenkinti savo svoriu, lieknėti būtina prieš operaciją, o ne po jos. Priklausomai nuo to, kiek  reikėtų numesti  kilogramų, rekomenduoju tuo užsiimti likus pusmečiui iki operacijos. Tokiu būdu organizmas nebus nualintas staigiais pokyčiais, nenukentės sveikata”,- sako R. Bagdonas.

Kaip pagalbinę priemonę gydytojas rekomenduoja „Clinicus Klaipėda“ atliekamas šalčio terapijos „CryoSlim” procedūras: „Tai inovatyvus būdas šalinti riebalus nuo pilvo, rankų, šlaunų”.

Gydytojo ir paciento partnerystė

Plastinė operacija užtikrina pokyčius, kurių pacientai tikisi, jeigu po chirurginės intervencijos praėjus kuriam laikui kūno kontūras nesikeis ir oda vėl nesuglebs.

Gydytojo teigimu, moterys, iki operacijos propagavusios pasyvų gyvenimo būdą, neturėtų po abdominoplastikos tikėtis, kad pilvukas taps plokščias: „Moterims dažnai po nėštumo ar svorio netekimo atsiranda pilvo odos perteklius ir sienos silpnumas dėl ištemptų pilvo raumenų. Kai pilvo raumenys nesustiprinti, plastinė chirurgija gali daug, bet ne viską. Todėl idealiam rezultatui užtikrinti reikalingos abipusės – gydytojo ir paciento pastangos.“

29-erių metų klaipėdietei Ievai plastikos chirurgas dr. Rokas Bagdonas taip pat rekomendavo prieš operaciją susitvarkyti su savo svoriu. Moteris atvyko į konsultaciją norėdama išspręsti po gimdymo atsiradusias deformuotų ir asimetriškų krūtų, nukarusio pilvo problemas.

Lieknėjimas prieš operaciją pacientei nebuvo pirmas: genetinį polinkį į antsvorį turinti Ieva nuo paauglystės su nereikalingais kilogramais kovojo įvairių dietų pagalba: „Eksperimentai, badavimas duodavo trumpalaikį efektą ir sugadino sveikatą: išsibalansavo hormonų veikla, medžiagų apykaita, ilgai negalėjau pastoti.“

Prieš dešimt metų Ieva buvo numetusi 40 kilogramų. Prieš dvejus metus pagimdžiusi dukrelę, vėl svėrė 105 kg. Pasitelkusi į pagalbą subalansuotą mitybą ir fizinį aktyvumą, ji atsikratė 30 kilogramų ir tik tada atvyko operuotis pas Bagdoną.

Plastikos chirurgas įdėjo pacientei 395 ml tūrio implantus, nuo pilvo pašalino apie 2 kilogramus odos  perteklių ir nusiurbė riebalus. Operacijos rezultatais patenkinta Ieva pabrėžia, kad be sugrąžinto pasitikėjimo savimi, ją sužavėjo ir galimybė be streso atsiskaityti už suteiktas paslaugas išsimokėtinai.

Apie savo patirtį draugėms pasakojanti klaipėdietė sako, kad pastaruoju metu moterys vis drąsiau dalinasi informacija apie plastinę chirurgiją: „Būti gražiai ir pasitikėti savimi – tai ne kvaila užgaida, o labai svarbūs dalykai, suteikiantys moters gyvenimui pilnatvę.“

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją