fbpx
Search
Close this search box.

Klaipėdoje pristatyta revoliucinė naujiena – genetinė odos analizė

Clinicus Klaipeda partneris Biologique Recherche
Gydytoja dermatologė Agnė Bagdonė ir grožio terapeutė Reda Montvilienė

„My Beauty DNA“ atveria naujas galimybes individualiai ir efektyviai veido odos priežiūrai. Ateinančiais metais rinkinys, leidžiantis bet kuriam žmogui gauti išsamią savo genetinių duomenų analizę, pasieks Lietuvos rinką.

Iki šiol revoliucinis sprendimas, sukurtas grožio laboratorijoje „Biologique Recherche“,  buvo prieinamas tik JAV gyventojams.

„Veido odos būklė, natūralūs jos pokyčiai su amžiumi 60 procentų priklauso nuo  kiekvieno iš mūsų genetinio paveldo, 40 procentų – nuo savito gyvenimo būdo, išorinių ir vidinių faktorių: hormonų veiklos, streso, klimato sąlygų, rūkymo, mitybos įpročių“, –  pasakojo „Biologique Recherche Lietuva“ vadovė Svetlana Gelbūdienė.

Viešnia, atvykusi iš Vilniaus, artėjančių švenčių proga susitiko su „Clinicus Klaipėda“ pacientėmis ir pristatė karščiausias premium klasės prekės ženklo „Biologique Recherche“ naujienas.

Inovaciniais sprendimais garsėjantys prancūziški produktai „Clinicus Klaipėda“ pacientams pasiūlyti prieš trejus metus, klinikos grožio terapeutė Reda Montvilienė – diplomuota „Biologique Recherche“ grožio procedūrų specialistė.

Genetinis odos tyrimas iš seiliųProfesionalios kosmetikos prekės ženklo ir „Clinicus Klaipėda“ požiūris į grožio puoselėjimą sutampa: moderniausi medicinos mokslo laimėjimai, pritaikyti kasdieniam sveikatos ir grožio puoselėjimui, kompleksiniai ir individualūs sprendimai, revoliuciniais atradimais pagrįstos odos būklę gerinančios technikos.

2020-ųjų naujiena –  rinkinys „My Beauty DNA“ – personalizuotas sprendimas kiekvienam žmogui, kuriam rūpi odos grožis, sveikata ir harmonija. Genetinis tyrimas specializuotoje laboratorijoje atliekamas iš paciento seilių mėginio per 5-6 savaites.

Pagal 14 kriterijų nustatomas įgimtas jautrumas šviesai, aplinkai, senėjimui ir kt. Gauti duomenys talpinami svetainėje, rezultatai pateikiami PDF formatu, prisijungus su asmenine tapatybės kortele ir konfidencialumą užtikrinančiu slaptažodžiu.

Sulaukus genetinės odos analizės rezultatų, juos rekomenduojama aptarti su “Clinicus Klaipėda”  grožio specialiste, kuri parinks individualius ir efektyviausius sprendimus tęstinei odos priežiūrai.

Į pristatymą susirinkusias klaipėdietes pasveikinusi „Clinicus Klaipėda“ vadovė, gydytoja dermatologė Agnė Bagdonė linkėjo neblėstančio grožio, laiko sau ir kvietė viešnias į naujas klinikos patalpas Šaulių g. 25A. Atidarymas numatytas 2020 m. pavasarį.

„Biologique Recherche” naujienų pristatymas „Clinicus Klaipėda” klientėms: 

 

 

Top of Form

 

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją