fbpx
Search
Close this search box.

Kaip išsaugoti kolageną ir aktyvuoti jo gamybą

kaip išsaugoti kolagenąJaunystės eliksyru vadinama odos „statybinė“ medžiaga kolagenas apsaugo mūsų odą nuo senėjimo. Sulaukus 25 metų natūraliai žmogaus organizme sintetinamo baltymo gamyba mažėja: oda plonėja, praranda elastingumą, stinga drėgmės, atsiranda raukšlės.

Tyrimai rodo, kad nuo 40 metų kolageno sintezė jau būna sumažėjusi iki 22 proc., nuo 60 metų – iki 44 proc., kai oda suplonėja trečdaliu.

„Savimi besirūpinančios moterys puikiai žino, kad reikiamam kolageno lygiui užtikrinti galima pasitelkti įvairias grožio procedūras, vartoti papildus. Tačiau pamirštami kasdieniai įpročiai, padedantys kuo ilgiau išsaugoti jaunatviškumą ir stabdantys odą žalojančių laisvųjų radikalų atsiradimą“, – sako „Clinicus Klaipėda“ gydytoja dermatologė Agnė Bagdonė.

Makiažo šalinimas

Kiekvieno vakaro ritualas – kosmetinių priemonių nuo veido odos nuvalymas. Tai svarbu ne tik higienos sumetimais – nepašalintas makiažas greitina odos senėjimą net 7 kartus.

Taip pat vertėtų nepasiduoti pastaruoju metu išpopuliarinto micelinio vandens reklamų įtakai. Ši priemonė netinka kasdienei veido odos priežiūrai – tik kelionėse ar kitomis aplinkybėmis, kai neturite galimybės atlikti įprasto makiažo pašalinimo ritualo.

UV spinduliai

Veido odos priežiūra ištisus metus reikalauja papildomos apsaugos nuo saulės spindulių. Jeigu nuo pavasario iki rudens privalu naudoti apsauginius kremus su SPF 50+, tai nereiškia, kad rudenį ar žiemą apie juos galime pamiršti. Galima rinktis arba specialius kremus, arba kosmetines priemones su SPF 15 ar 20 apsauga nuo UV spindulių – makiažo pagrindus, pudras ir kt.

Subalansuota mityba ir papildai

Kolageno gamybą organizme galime paskatinti atsisakę žalingų įpročių, tokių kaip rūkymas, nesaikingas alkoholinių gėrimų vartojimas, paisydami dienos ir nakties režimo, valgydami tinkamą maistą su reikiamu baltymų, angliavandenių, riebalų, vitaminų, mikro ir makro elementų kiekiu.

Didelis gyvenimo tempas riboja laiką, kurį skiriame sau. Todėl nevisavertę mitybą bandome kompensuoti papildais, skatinančiais kolageno gamybą. Vitaminas C, aminorūgštys ir antioksidantai – papildomos priemonės, padedančios stabdyti odos senėjimo procesus. Papildus būtina rinktis atsakingai, pasitarus su specialistu.

jauninančios, odą regeneruojančios injekcijos su kolagenuKolageno sintezę skatinančios procedūros

Kolagenas nėra panacėja, vyresnėms moterims sugrąžinanti tokią odą, kaip jaunystėje, tačiau senėjimo procesus galima pristabdyti grožio procedūromis:

– rūgštiniai pilingai šalina viršutinį odos sluoksnį, tokios medžiagos kaip glikolis bei retinolis veikia ir gilesnius odos sluoksnius, tokiu būdu padidindamas kolageno sintezę;

– užpildai hialurono rūgšties pagrindu ne tik puikiai drėkina odą ir naikina raukšles, sykiu stimuliuojama ir kolageno gamyba.

Koks sprendimas tinka būtent jums, geriausiai patars gydytojas dermatologas.

„Nithya” kolageno injekcijos

2020 m. vasarį „Clinicus Klaipėda” pristatė naujieną – jauninančias injekcijas NITHYA veidui ir kaklui su didžiausiu grynojo kolageno kiekiu, kurį pavyko išgauti estetinėje medicinoje per pastaruosius 30 metų.

Stimuliuojama odos regeneracija, III tipo kolageno skaidulos, atkuriamas sumažėjusių veido audinių tūris, nyksta senėjimo požymiai ir aknės randeliai.

„Nithya Collagen“ puikiai tinka odos paruošimui prieš rūgštinius pilingus, plastines veido operacijas ar greitam atsistatymui po jų.

Procedūros kaina – 150 €. Pilnas terapijos kursas – 3 procedūros kas 2 savaites užtikrina rezultatą 12 mėn.

Išankstinė registracija „Clinicus Klaipėda“ – tel. +370 665 14000, [email protected].

 

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją