fbpx
Search
Close this search box.

Implantu pakoreguotas smakras veidui suteikia naują formą ir trokštamą grožį

Per mažas ar net įdubęs smakras kai kuriems žmonėms trukdo jaustis patraukliems, mažina pasitikėjimą savimi. Šiuolaikinė plastinė chirurgija šią įgimtą estetinę problemą gali išspręsti greitai ir visam gyvenimui. Tai, ko nedovanojo gamta, padeda sukurti patyrę plastikos chirurgai. Atlikdami smakro chirurginę korekciją implantu jie sukuria natūraliai proporcingą ir dailų veidą, kuriuo džiaugiamasi visą gyvenimą.  

 Laikinas sprendimas smakro korekcijai – hialurono injekcijos

Kartais įdubusiam smakrui koreguoti operacijos neprireikia – esant nedideliam tūrio trūkumui veido proporcijas atkurti padeda ir hialurono rūgšties injekcijos. „Clinicus Vilnius“ plastikos chirurgo dr. Dainiaus Daunoravičiaus teigimu, hialurono injekcijos padeda modeliuoti veido formą bet kuria kryptimi.

Kartais, kaip teigia dr. D. Daunoravičius, hialurono rūgšties injekcijos pasiūlomos kaip laikinas sprendimas vengiantiems implantų ar nesiryžtantiems plastinei operacijai. „Tai geras būdas išbandyti, kaip atrodys veidas padidinus smakrą. Mes, plastikos chirurgai, pamatome, kaip poodinis užpildas keičia veido ovalą, profilį, išsiaiškiname, ko tiksliai nori pacientas. O jis, pamatęs rezultatus, turi laiko pagalvoti ir apsispręsti dėl operacijos ateityje“, – abipusę naudą įvardija dr. D. Daunoravičius.

„Hialurono injekcijos – labai geras sprendimas, kai smakras nėra smarkiai įdubęs. Tai greitas ir neskausmingas būdas suteikti veidui taisyklingas proporcijas. Po injekcijų galima iškart grįžti į darbą, nėra mėlynių ar tinimo. Šios procedūros efektas išlieka apie pusantrų metų“, – paaiškina „Clinicus Klaipėda“ plastikos chirurgas dr. Rokas Bagdonas.

Nauji veido kontūrai – visam gyvenimui

Pagal žmogaus smakro tūrį parenkamas norimo dydžio ir formos silikoninis implantas. Dabar naudojami implantai, pasak dr. D. Daunoravičiaus, tikrai saugūs ir patikimi, nėra grėsmės, kad jie suplyš. Implantų keisti nereikia net praėjus kuriam laikui po operacijos.

Smakro korekcija implantu paprastai trunka apie pusvalandį, o nauji veido kontūrai lieka visam gyvenimui. Randas po operacijos visiškai nematomas. Operacijos rezultatai geriausiai matomi po 4-5 savaičių, kai nuslūgsta tinimas.

Per mažas ar įdubęs smakras dažnai keičia ir kaklo išvaizdą. Jis atrodo storesnis. Tad siekiant maksimaliai pagražinti veidą, dažnai prireikia ne tik įdėti implantą, bet ir nusiurbti riebalų nuo kaklo – tai galima padaryti tos pačios operacijos metu.

Registracija į konsultaciją Klaipėdoje – tel. +370 665 14 000, Vilniuje – tel. +370 670 17111.

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją