fbpx
Search
Close this search box.

Įgimtą krūtinės deformaciją ištaisė skirtingų dydžių implantais

Klaipėdietė Irma trisdešimt savo gyvenimo metų kasdien susidurdavo su diskomfortu: ji viena iš kelių procentų moterų, turinčių retą įgimtą anomaliją – deformuotas krūtis ir krūtinės ląstos deformaciją, kai vienoje pusėje šonkauliai iškilę labiau nei kitoje.

Moteris neslepia, kad nuo paauglystės vengdavo lankytis viešuose paplūdimiuose, baseinuose ir pirtyse, gėdijosi savo kūno, o krūtinės formą po rūbais koreguodavo papildydama liemenėlės kaušelius: „Kitos mergaitės kišdavo vatą į liemenėles, norėdamos parodyti aplinkiniams, kad turi didesnę krūtinę. Man gi šį vaikišką veiksmą teko atlikti kasdien dėl kitų priežasčių.“

Dviejų atžalų susilaukusi Irma nusprendė kompleksų atsikratyti: surinkusi visą įmanomą informaciją internete, savo pokyčius ji nusprendė patikėti „Clinicus Klaipėda“ plastikos chirurgui dr. Rokui Bagdonui.

„Ilgai nesiryžau operacijai, nes žmogiškai bijojau skausmo. Tačiau žiūrėdama į save veidrodyje ir matydama neiškilias, nuo laktacijos pasmukusias ir skirtingo dydžio krūtis, nusprendžiau pasikeisti.

Gydytojas konsultacijos metu labai atvirai, paprastai ir aiškiai sudėliojo sprendimą“,- prisimena pacientė.

Šių metų gegužę moteriai atlikta krūtų didinimo operacija anatominiais „Polytech“ implantais. Krūtų deformacijai ištaisyti plastikos chirurgas panaudojo skirtingo tūrio C dydžio implantus – 315 ir 395.

Praėjus mėnesiui po operacijos Irma prisipažino eilinį kartą supratusi, kad baimės akys – didelės: nemalonūs pojūčiai lydėjo tik kelias dienas. Renginių organizatore dirbanti moteris negali atsidžiaugti savo pokyčiais kartu su savo mama: „Ji matė ir žinojo, kokie kompleksai mane kamuoja. Bet dabar viskas jau praeityje, gydytojui Bagdonui pavyko pasiekti puikų rezultatą“.

Krūtų didinimas implantais „Clinicus Klaipėda” – nuo 2500 €. Plastikos chirurgas dr. Rokas Bagdonas konsultuoja Šaulių g. 25 A, Klaipėdoje, registracija – tel. 8 665 14000 arba internetu: [email protected].

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją