fbpx
Search
Close this search box.

Į fitneso varžybas – praėjus metams po pilvo operacijos

 

Airijoje gyvenančiai pacientei planuotą operaciją pas plastikos chirurgą dr. Dainių Daunoravičių teko atidėti du kartus. Iš Latvijos kilusiai moteriai sutrukdė vadinamieji „Lockdown“, kai dėl Covid-19 grėsmės buvo uždarytos sienos tarp valstybių.

Iš pradžių profesionaliose „Body Building & Fitness” dalyvaujanti moteris konsultavosi, norėdama koreguoti nosies formą. Po gimdymo jos netenkino ir pilvo išvaizda: atsirado estetiką darkančios strijos, oda prarado elastingumą. Didžiausia problema – prasiskyrę pilvo raumenys (diastazė).

Plastikos chirurgas dr. D. Daunoravičius: „Strijos, diastazė, bambos išvarža – problemos,  kurios dažnai atsiranda po gimdymo ir  jas įmanoma išspręsti tik chirurginiu būdu.  Po abdominoplastinės operacijos, praėjus reabilitaciniam laikotarpiui, fizinis krūvis yra leidžiamas, galima toliau tobulinti savo kūno formas sporto salėje”. pilvo operacija po gimdymo

Nors ji pasakoja jau nebesitikėjusi, kad pandemija leis įgyvendinti pokyčius, praėjusių metų lapkritį kombinuota plastinė operacija įvyko. O praėjus metams moteris vėl dalyvavo varžybose: “Tai neįtikėtina, nes operacija – sudėtinga. Pirmus du mėnesius buvo labai nelengva, kai ant rankų mažas vaikas. Tačiau jau po pusmečio grįžau prie aktyvių treniruočių – gimtadienio proga pasidariau fotosesiją.“

Pacientės teigimu, jos patirtis „Clinicus Vilnius“ – pati geriausia. Nors prisipažįsta, kad iki tol plastinių operacijų neturėjusi, tad gali palyginti tik bendravimą su skirtingais daktarais.

Daktarą rado „Instagram”

„Apie gydytoją Dainių Daunoravičių sužinojau atsitiktinai. Airijoje plačiai reklamavosi kiti plastikos chirurgai iš Lietuvos. Rašiau jiems žinutes ir laiškus, norėdama gauti papildomos informacijos. Tačiau kaip sako ir mano pažįstamos – operuoti moka visi plastikos chirurgai, bet jeigu tarp paciento ir daktaro neatsiranda ryšys ir pasitikėjimas, geriau ieškoti toliau.

Taip atradau „Instagram“ socialiniame tinkle gydytoją Dainių. Moteriška intuicija nepavedė. Profesionalumas, malonus bendravimas, ne įkyrumas su anksčiau matytomis skambiomis reklaminėmis kampanijomis irgi padėjo apsispręsti.“

Kai iki pandemijos pradžios ji, lydima draugo, atvyko į sostinę gyvai konsultacijai, abejonių neliko visai: „Servisas, dėmesingumas, patarimai…  Emocinis fonas buvo labai geras, klausimų „Ar bijau? Ar reikia?“ nebeliko.

Su gydytoju nemažai diskutavome apie pilvo operaciją, ar laikas ją daryti, jeigu norėsiu dar susilaukti vaikų. Galbūt, verta operuoti tik nosį. Galop viskas susidėliojo, kaip turi būti.“

plastinė pilvo operacija

2021 m. lapkritį iš Rygos į Airiją prieš keturiolika metų išvykusi gyventi moteris vėl stovėjo ant scenos. Limerike vykusiose varžybose „National Bodybuilding Fitness Championships“ ji užėmė ketvirtąją vietą ir džiaugiasi šiuo pasiekimu, kai pusmetį po operacijos teko padaryti sportinę pertrauką.

 

 

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją