fbpx
Search
Close this search box.

Gydomasis pedikiūras – būtina procedūra visais metų laikais

Suragėjusi ir įtrūkusi kulnų oda, pašutę tarpupirščiai, nuolat įaugantys nagai, šąlantys pirštai ne tik trukdo gerai jaustis, bet sukelia rimtesnių sveikatos problemų. Tad būtina žinoti, kad kiekvienam bent kartą per metus pravartu užsukti į gydomojo pedikiūro kabinetą. Gydomasis pedikiūras, skirtingai nuo įprasto kosmetinio, veiksmingai padeda spręsti daugelį  problemų: pašalinti nuospaudas, gydyti pėdų ir nagų grybelį, įaugusius nagus, atstatyti sutrikusią kraujotaką.

Pedikiūras daugeliui moterų, o neretai ir vyrų, yra įprasta higienos procedūra. Dailiai nukirpti nagai, švelni ir glotni oda – tai komfortas ir grožis. Tačiau tam, kad pėdos atrodytų gražiai, svarbu, kad jos būtų ir sveikos.

Saugu ir sterilu

Gydomojo pedikiūro procedūros yra visiškai saugios, nes atliekamos sterilioje aplinkoje, nenaudojant aštrių instrumentų, dėl kurių kiltų žaizdų ar infekcijų pavojus.

Apsilankyti gydomojo pedikiūro kabinete būtina ne tik dėl rimtų problemų, bet ir profilaktiškai. Šaltuoju metų laiku atidžiau rūpintis pėdomis ypač svarbu, nes dėvime uždarą avalynę, pėdos ilgai būna suspaustos, šunta, vargsta, todėl kur kas dažniau jas užklumpa ligos.

„Clinicus Klaipėda“ gydomojo pedikiūro specialistei Aldonai Danylienei svarbu, kad kiekvienas pas ją atėjęs pacientas gautų žinių, kaip tinkamai rūpintis savo pėdomis, kokias kosmetines ir gydymo priemones naudoti, kad pėdos būtų sveikos ir gražios, o kasdienybė taptų patogesnė.  „Žmonės ateina nežinodami, kaip saugoti ir prižiūrėti pėdas, kaip teisingai kirpti nagus, kad neįaugtų. Klinikoje suteikiame profesionalią konsultaciją kiekvienam pagal poreikius“, – sako gydomojo pedikiūro specialistė.

Skauda galvą – kaltos pėdos

Pasak A. Danylienės, žmonės kartais nesusimąsto, kaip svarbu kasdien rūpintis ne tik veidu, bet ir pėdomis. Nusiprausus būtina pėdas dukart per dieną patepti kremu, nes oda sausėja, o neprižiūrima ima trūkinėti. „Jeigu kojų neskauda, dar nereiškia, kad neturite problemų. Labai dažnai skundžiamasi neaiškios kilmės galvos, stuburo skausmais, o vėliau paaiškėja, kad skausmo priežastis – deformuotos pėdos“, – sako A. Danylienė.

„Siekiant atsikratyti skausmo ir išgydyti pėdų deformacijas, būtina nešioti specialius batų įdėklus, o esant nuospaudoms – įdėklus tarp pirštų, kurie sumažina spaudimą į pėdą, paskirsto jį tolygiau ir taip sumažina skausmą bei uždegimą“, – paaiškina medikė.

Gydomojo pedikiūro specialistė pastebi, kad žmonės vis dar per mažai saugo savo pėdas, nesusimąstydami apie gresiančias pasekmes – dėvi per siaurą avalynę, taip skatindami tarpupirščių šutimą ir grybelio atsiradimą, lankydamiesi pirtyse, baseinuose ar svečiuose vaikšto basomis, o tai yra tiesiausias kelias užsikrėsti grybeline infekcija, pėdų karpomis. Ilgai negydomos karpos plinta.

Švelniai ir be skausmo

Atlikti gydomąjį pedikiūrą patariama bent kartą per metus, o turint pėdų problemų – dažniau. „Clinicus Klaipėda“ gydomojo pedikiūro kabinete teikiama pagalba sutrikus kraujotakai, kai pėdos nuolat šąla, tirpsta, konsultuojama, kaip prižiūrėti pėdas sergant cukriniu diabetu. A. Danylienė moko, kaip pačiam pasidaryti pėdų mankštą, kuri pagerina kraujotaką, suteikia pėdoms lankstumo ir padeda sumažinti skausmus.

Gydomasis pedikiūras atliekamas sausu būdu – be mirkymų ir vonelių, kurios naudojamos  atliekant kosmetinį pedikiūrą. Procedūros atliekamos specialiu švelniu šlifavimo aparatu, kuriuo saugiai pašalinamas suragėjęs odos sluoksnis, be skausmo gydomi įaugę, deformuoti nagai, sutrūkusi pėdų oda, šalinamos nuospaudos.

Registracija procedūrai Klaipėdoje: +37066514000klaipeda@clinicus.lt

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją