fbpx
Search
Close this search box.

Grožio injekcijos: kas yra botulino toksinas?

Botokso injekcijos jau keliasdešimt metų padeda žmonėms išsaugoti jaunatviškumą ir atsikratyti mimikos raukšlių ar gausaus prakaitavimo. Šių injekcijų efektyvumas, saugumas ir paprastumas nūdien leidžia pacientams atlikti  šias estetinės  medicinos procedūras greitai, be chirurginio įsikišimo.

Remiantis statistiniais duomenimis, kasmet visame pasaulyje atliekama per tris milijonus botokso preparatų injekcijų.  Nors šie kosmetiniai „relaksantai“ negali sustabdyti žmogaus senėjimo procesų, jų dėka oda akivaizdžiai tampa gražesnė ir jaunesnė.

10-ies minučių trukmės seansas ir penkių dienų bėgyje išryškėjantys pokyčiai  – tokį efektą suteikia botulino toksino injekcijos. Jų dėka pašalinamos mimikos raukšlės nuo kaktos, tarpuakio, akių kampeliuose, burnos ir smakro srityje. Taip pat galima koreguoti lūpų ir antakių formą, sumažinti delnų,  pažastų ir padų prakaitavimą.

Vienos procedūros pakanka, kad efektas išliktų vidutiniškai iki pusės metų laikotarpyje. Bendrai įvardinamas efektyvumo tarpsnis – nuo 4 iki 10 mėnesių. Po to procedūras rekomenduojama kartoti.

Botokso, kaip ir kitų alternatyvių preparatų veikimo mechanizmas pagrįstas jų sudėtyje esančios veikliosios medžiagos – botulino toksino savybe grįžtamai blokuoti nervinius impulsus veido raumenyse, prakaito liaukose.   Botulino toksinas – tai A tipo neurotoksinas, kuris ir vadinamas botoksu.  Toksino pagrindas – mikroorganizmo „Chlostridium botulinum“  gaminamas baltymas.

Kiekvieno iš mūsų veide yra daug įvairių raumenų, kurie veikia keičiantis veido išraiškai.  Botokso dėka į raumenų vidų patekęs toksinas veikia atpalaiduojančiai, nesukelia atrofijos ir neįtakoja kraujo apytakos.  Tokiu būdu injekcijos vietoje, kur plona adata įvedamas  preparatas, esantys raumenys atsipalaiduoja, raukšlės išsilygina, koreguojama antakių, lūpų kampučių forma, tam tikrų veido dalių asimetrija. Ilgalaikis neirotoksino poveikis išlygina net pačias giliausias raukšles, sugrąžina odai tamprumą ir sveiką išvaizdą.

Puikūs rezultatai pasiekiami tik tada, kai procedūras atlieka patyrę medikai. Patikėdami šias procedūras „Clinicus Klaipėda“ dirbančiam plastikos chirurgui Rokui Bagdonui, Jums neteks nerimauti dėl galimo veido raumenų nejudrumo ir mimikos pokyčių, kurie atsiranda tada, kai nepaisoma preparato įvedimo technikos ir dozuotės.

Registracija vykdoma ir išsami informacija teikiama mob. tel. +370 665 14000 ir el. p. [email protected], arba užpildžius žemiau pateiktą formą.

 

[wpforms id=”471″ title=”false” description=”false”]

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją