fbpx
Search
Close this search box.

Grožio injekcijos: ką reikia žinoti apie botulino toksiną ir hialurono rūgštį

Botulino toksinas hialurono rūgštis„Botulino toksinas ir hialurono rūgštis – vis dar dažnai painiojami arba nepagrįstai tapatinami preparatai.  Moterys ne visada yra tikros, ką reikia žinoti apie šias invazines procedūras“,- sako estetinės ir plastinės chirurgijos tinklo „Clinicus“ plastikos chirurgas dr. Dainius Daunoravičius.

Ir botulino toksinas, ir hialurono rūgštis skirti raukšlėms lyginti, tačiau botulino toksinas  leidžiamas į raumenį ir veikia mimikos raukšles. O hialurono rūgštis  leidžiama į pačią raukšlę ir ją užpildo.

Pataria naudoti abu preparatus

Botulino toksino injekcijos naudojamos norint išspręsti problemas, atsiradusias viršutinėje veido dalyje: kaktoje, akių kampučiuose, jis nesunkiai išlygina tarp antakių susidariusią „pykčio“ raukšlę.

Botulino toksinas tinkamas ir asimetrijos problemoms spręsti: naikina antakių aukščių skirtumą, gelbėja norint pakoreguoti plačias šnerves ar judantį nosies galiuką, padeda esant šypsenos asimetrijai.

Injekcijomis sėkmingai koreguojamas ir masyvus kvadratinis žandikaulis, mažinamas prakaitavimas.

Hialurono rūgšties injekcijos odai suteikia stangrumo, palaiko jos drėgmę, suteikia veidui tūrio: užpildo i įdubusius paakius ir smilkinius, išryškina skruostus, putlina lūpas, išlygina raukšles virš lūpų ir jų kampuose, gilias raukšles aplink akis.

Plastikos chirurgas dr. D. Daunoravičius dažnai  sulaukia klausimo, kuris iš šių preparatų yra veiksmingesnis: „Visada atsakau, kad tai yra tas pats, jei lygintum lėktuvą ir traukinį.  Botulino toksinas ir hialurono rūgštis puikiai derinami tarpusavyje, todėl norint pasiekti geriausių rezultatų patartina naudoti juos abu.“

Kada ryžtis injekcijoms?

Amžina dilema – injekcijoms ryžtis, kai ant veido matyti vos viena kita negili raukšlelė, ar jau tuomet, kai senėjimo požymiai bado akis?

Gydytojo  D. Daunoravičiaus teigimu, vienos tiesos nėra, viską lemia genetika. Lietuvoje ir pasaulyje veido odos tempimo operacijų skaičius mažėja, vadinasi moterys veido oda pradeda rūpintis anksčiau.

„Žinoma, niekas nesako, kad vos dvidešimties sulaukusi mergina turi kreiptis į plastikos chirurgą – pradėti siūloma tada, kai atsiranda poreikis. Juk kiekvienas pats nusprendžia, kaip jis nori atrodyti, todėl niekada neperšame papildomų procedūrų, galime tik patarti, pakonsultuoti“, – sako D. Daunoravičius.

Plačiau apie grožio injekcijas skaitykite portale 15min.lt: https://goo.gl/LoVfMF

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją