fbpx

Geidžiamiausi veidai pasaulyje

Klientų pageidavimų statistiką pasauliniu lygiu fiksuojantys plastikos chirurgai paskelbė, į ką dažniausiai nori lygiuotis abiejų lyčių atstovai ir kieno veidus kopijuoti.

2012 m. duomenimis, daugelis dailiosios lyties atstovių pageidauja pažinti aplinkos kvapus Didžiosios Britanijos princo Viljamo žmonos Keitės Midlton nosimi.  Tarp geidžiamiausių – ir  kerinčios „Victoria‘s Secret“ apatinius reklamuojančios  Rozi Hantington-Vaitli akys.

Tuo tarpu vyrų skoniai skiriasi – vieni, pavargę nuo užsienyje gajaus saldžių berniukų su moteriškais veido bruožais įvaizdžio, siekia koreguoti savo išvaizdą ir tapti panašiais į brutalius „macho“.  Vyrai trokšta, kad jų žandikauliai būtų tokie pat masyvūs, kaip „Saulėlydžio sagos žvaigždės, aktoriaus Roberto Patinsono.  Paklausios ir aktorės Demi Mur mylimojo Eštono Katčerio užaštrinti skruostikauliai ir Zako Efrono žvilgsnis.

Į klausimą, kokios pageidautumėte naujos nosies, stipriosios lyties atstovai įvardina britų žvaigždę Džudą Lou. Holivudo žvaigždė Rajanas Goslingas – tobulų vyriškų lūpų savininkas.

Sudarant šį improvizuotą  reitingą, vertinta tik veido plastikos statistika, neatsižvelgiant į krūtų didinimo, botokso, lipoksacijos ir kitas procedūras.  Plastikos chirurgų teigimu,  šiuo atveju sunku įvardinti tik kelias konkrečias garsenybes, kurių kūno dalis žmonės pageidauja kopijuoti.

Registracija vykdoma ir išsami informacija teikiama mob. tel. +370 665 14000 ir el. p. info@bbclinic.eu.

Plastinės chirurgijos ir estetinės medicinos klinika

PRENUMERUOTI NAUJIENAS

CLINICUS

VILNIUS

CLINICUS

Klaipėda

Bendradarbiaujame:
Užpildų tiekėjai:
Kosmetikos tiekėjai:
Vizualizacijos sistema:
© 2020 visos teisės saugomos. CLINICUS.LT

Registracija vizitui

pasirinkite miestą
  • Vilnius
  • Klaipėda

Registracija nemokamai
konsultacijai el. paštu

pasirinkite gydytoją
  • Dr. Rokas Bagdonas
  • Dr. Dainius Daunoravičius
  • Tomas Budrius