fbpx
Search
Close this search box.

Geidžiamiausi veidai pasaulyje

Klientų pageidavimų statistiką pasauliniu lygiu fiksuojantys plastikos chirurgai paskelbė, į ką dažniausiai nori lygiuotis abiejų lyčių atstovai ir kieno veidus kopijuoti.

2012 m. duomenimis, daugelis dailiosios lyties atstovių pageidauja pažinti aplinkos kvapus Didžiosios Britanijos princo Viljamo žmonos Keitės Midlton nosimi.  Tarp geidžiamiausių – ir  kerinčios „Victoria‘s Secret“ apatinius reklamuojančios  Rozi Hantington-Vaitli akys.

Tuo tarpu vyrų skoniai skiriasi – vieni, pavargę nuo užsienyje gajaus saldžių berniukų su moteriškais veido bruožais įvaizdžio, siekia koreguoti savo išvaizdą ir tapti panašiais į brutalius „macho“.  Vyrai trokšta, kad jų žandikauliai būtų tokie pat masyvūs, kaip „Saulėlydžio sagos žvaigždės, aktoriaus Roberto Patinsono.  Paklausios ir aktorės Demi Mur mylimojo Eštono Katčerio užaštrinti skruostikauliai ir Zako Efrono žvilgsnis.

Į klausimą, kokios pageidautumėte naujos nosies, stipriosios lyties atstovai įvardina britų žvaigždę Džudą Lou. Holivudo žvaigždė Rajanas Goslingas – tobulų vyriškų lūpų savininkas.

Sudarant šį improvizuotą  reitingą, vertinta tik veido plastikos statistika, neatsižvelgiant į krūtų didinimo, botokso, lipoksacijos ir kitas procedūras.  Plastikos chirurgų teigimu,  šiuo atveju sunku įvardinti tik kelias konkrečias garsenybes, kurių kūno dalis žmonės pageidauja kopijuoti.

Registracija vykdoma ir išsami informacija teikiama mob. tel. +370 665 14000 ir el. p. [email protected].

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją