fbpx
Search
Close this search box.

Fitneso trenerė pokyčiams pasirinko „Mommy Makeover“

Intensyviai sportuojanti, pirmenybę fitnesui ir kalnų dviračiams teikianti Julė šią vasarą ryžosi pokyčiams: praėjus 13-ai metų po gimdymo moteriai atlikta krūtų didinimo ir pilvo plastikos operacija.

„Mommy Makeover“ – dažnas gimdžiusių moterų pasirinkimas, kai vienos operacijos metu kompleksiškai koreguojamos nepasitenkinimą sukeliančios kūno vietos.

Atsižvelgus į individualią situaciją, gali būti atliekamas krūtų didinimas, pakėlimas, krūtų mažinimas, pilna ar dalinė pilvo plastika, liposakcija (riebalų nusiurbimas).

Nuo vaikystės sportuojančios pacientės Julės nėštumo  kaina – subliuškusi ir formą praradusi krūtinė, pilvo zonoje atsiradusi diastazė.

Nėštumo metu tiesiųjų pilvo raumenų išsiskyrimas laikomas įprastu reiškiniu, bet kai pilvas lieka atsikišęs praėjus ilgesniam laikui ir fiziniai pratimai nepadeda – reikalinga specialisto pagalba.

Svarbiausia – estetinis vaizdas

Abejonių, kam patikėti negrįžtamai pasikeitusį kūną po nėštumo ir žindymo nebuvo: „Daug pažįstamų moterų, dirbančių grožio industrijos srityje ar aktyviai sportuojančios, atsikratė diskomforto  pas „Clinicus Vilnius“ plastikos chirurgą Dainių Daunoravičių“.

164 cm ūgio ir 60 kg sverianti pacientė tvirtina, kad estetinis vaizdas, kaip ir paprastas, aiškus, konkretus bendravimas su gydytoju – vieni svarbiausių dalykų, padėję apsispręsti dėl plastikos chirurgo pasirinkimo.

Gydytojas D. Daunoravičius Julei rekomendavo dvejų dydžių  „Polytech“ implantus:  lašo formos ir aukšto profilio 400 ml ir  360 ml tūrio – apvaliuosius.

Pasinaudojo šiuolaikinės medicinos galimybėmis

2019 m. rugpjūtį fitneso sportininke mėgėja save vadinančiai 34-erių metų moteriai atliktas krūtų didinimas 400 ml tūrio „Polytech“ implantais ir abdominoplastika.

Praėjus vos 2 savaitėms po operacijos Julė savo pasitenkinimu dalinosi socialiniuose tinkluose: „Esu labai patenkinta pokyčiais, gydytoją Dainių rekomenduoju visiems. Tai žmogus, kuriantis stebuklus, supratingas, dėmesingas ir tikras savo srities profesionalas.“

Julės teigimu, sportas – jos  variklis, tačiau aktyvus gyvenimo būdas ir nuolatinės treniruotės negali užtikrinti tokių rezultatų, kaip plastinė chirurgija: „Kai moters kūnas nekontroliuojamai pasikeičia per 9 nėštumo mėnesius, neverta gyventi visą gyvenimą su nuolat jaučiamu diskomfortu.

Susigrąžinau pilvą, kokį turėjau iki gimdymo, džiaugiuosi didesne ir gražia krūtine, kuria manęs gamta neapdovanojo.“

Pacientė džiaugiasi sulaukusi ir palaikymo iš savo antrosios pusės, aktyviai dalyvaujančio vyrų kultūrizmo bendruomenės gyvenime: „Mūsų abiejų požiūris į kūną, jo grožį, estetiką ir proporcijas yra vienodas.

Viskas, kas sveiko proto ribose – tai šiuolaikinės medicinos galimybės, kuriomis verta pasinaudoti“.

„Clinicus Vilnius” plastikos chirurgo dr. Dainiaus Daunoravičiaus konsultacijai galite užsirašyti tel. +370 670 17111. Gydytojas konsultuoja ir nuotoliniu būdu: [email protected].

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją