fbpx
Search
Close this search box.

Dovana sau, numetus 60 kg – graži krūtinė

Prieš 14 metų Didžiojoje Britanijoje apsigyvenusi klaipėdietė Olga – ryžtinga moteris: kad išlaikytų privalomą fitneso testą ir dirbtų svajonių darbą policijoje, 2018-aisiais ji atsikratė 60 kilogramų antsvorio.

Reguliarus sportas ir subalansuota mityba padėjo 32 metų dviejų vaikų mamai, gyvenančiai Norfolke, ženkliai pakoreguoti svorį, tačiau dėl to atsirado nepasitenkinimas estetine išvaizda.

Labiausiai Olgą erzino subliuškusios, formą, tūrį ir dydį praradusios krūtys: „Tai nuspėjau dar lieknėjimo pradžioje, todėl nusprendžiau, kai pasieksiu pageidaujamą rezultatą, padovanosiu sau gražios krūtinės atkūrimą.“

Konsultavosi 3 kartus

Laimingai ištekėjusi moteris į gimtąją Klaipėdą grįžo po jos lūkesčių nepateisinusių konsultacijų su plastikos chirurgais Anglijoje: „Pirmas chirurgas – anglas, dirbantis privačioje klinikoje. Tada pirmą kartą išgirdau, kad krūtų korekcijai nepakaks didinimo implantais, reikės ir pakėlimo. Aplinkiniai gąsdino, kad tai yra sudėtingesnė operacija, reikalaujanti ilgesnės reabilitacijos ir liks randai.“

Vietos gydytojo kainoraštį Olgą apibūdino kaip „tris kartus brangiau nei Lietuvoje“, tada kreipėsi į antrąjį plastikos chirurgą lietuvį, periodiškai atvykstantį konsultuoti į Didžiąją Britaniją. Nors Lietuvos gydytojo kainos atrodė patrauklios, moteris po konsultacijos jautėsi nesmagiai: „Toks jausmas, kad į mane žiūrėjo kaip į vaikščiojantį bankomatą, išgąsdino prognozė, kad galiu patirti komplikacijas, nukris spenelis, reikės jį piešti pasitelkus tatuiruočių meistrą“.

Stiprus kompleksas dėl krūtų skatino Olgą nesustoti: „Perskaičiau labai daug teigiamų atsiliepimų apie „Clinicus Klaipėda“ ir nusprendžiau parašyti plastikos chirurgui Rokui Bagdonui. Bendravome per atstumą, tačiau jaučiausi suprantama, girdima: į visus klausimus gavau aiškius atsakymus, visi patarimai buvo pozityvūs, be jokių neigiamų prognozių ir gąsdinimų.“

Pataria pasiruošti reabilitacijai

Prieš tris mėnesius pacientei dr. R. Bagdonas atliko krūtų pakėlimo ir didinimo „Polytech“ 400 ml tūrio implantais operaciją.

„Niekada nepamiršiu, kaip atsibudau. Tuo metu, jausdama skausmą, galvojau kam iš viso to reikėjo. Bet tai buvo vadinamasis moteriškas savęs pagailėjimas. Netrukus nusijuokiau mintyse, kai priėjusi operacinės darbuotoja atsisveikindama pasakė „Iki susitikimo. Pasidariusi gražią krūtinę dabar galite ir apie gražų pilvuką pagalvoti“, – spalio 25-ąją prisimena Olga.

– Nesu plastinių operacijų gerbėja, bet esu už tai, kad moterys turėtų galimybę ištaisyti tai, ko neteko po gimdymo ar po lieknėjimo. Svarbiausia – saikas, gera sveikata ir savijauta.“

Apie plastines operacijas dar vis svarstančioms moterims, gyvenančioms užsienyje, dr. R. Bagdono pacientė pataria atsakingai pasiruošti pooperaciniam periodui: skristi lėktuvu ne anksčiau nei rekomenduojama – t. y. po 3-5 parų. Taip pat idealu, kad šalia būtų žmogus, kuris galėtų pasirūpinti visomis buitinėmis smulkmenomis po išrašymo iš gydymo įstaigos.

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją