fbpx
Search
Close this search box.

Dermatologė Agnė Bagdonė: „Veido raudonumas – lengvai išsprendžiama problema“

Neestetiškas veido raudonumas pašalinamas lazeriu labai greitai – rezultatas matosi iš karto po procedūros.

Yra dalykų, su kuriais gyventi galima, tačiau… nesmagu.

Būtent taip galima apibūdinti veido odos raudonumą, kuris kartais išryškėja tiek dėl vidinių priežasčių, pavyzdžiui, smarkiai susijaudinus, supykus, tiek dėl išorinių – sušalus ar atvirkščiai, įkaitus. Yra ir kitų dalykų, dėl kurių tiek moterys, tiek vyrai patiria psichologinį ir estetinį diskomfortą – tai ir veido rožinė (teleangiektazija), ir hemangiomos, ir vadinamieji voriniai apgamai – raudoni kapiliarų derinukai, tikrai nepuošiantys veido. Raudoną nosį, smulkių kraujagyslių išvagotus žandus neretai bandoma slėpti makiažu, kraštutiniais atvejais savo išvaizdos besigėdindami žmonės vengia ir svetimos draugijos, nepažįstamų žmonių.

„Šios problemos sprendimas yra kur kas paprastesnis, patogesnis ir ilgaamžiškesnis, – sako estetinės medicinos „Clinicus Klaipėda“ gydytoja dermatovenerologė Agnė Bagdonė. – Tai – kraujagyslių šalinimas specialiu, itin moderniu lazeriu.“

„Clinicus Klaipėda“ naudojamas prestižinės vokiečių firmos „Asclepion“ sukurtas kraujagyslių gydymui skirtas lazeris „QuadroStar PRO Yellow“. „Tai – vienas pažangiausių tokio tipo lazerių. Juo galime šalinti ir kapiliarus, matomus kojų paviršiuje – kartais tokių pageidavimų sulaukiame, tačiau naikinti veidui nepatrauklų raudonumą suteikiančias smulkias kraujagysles ar jų darinius šiuo lazeriu yra itin efektyvu“, – teigia A. Bagdonė. Anot jos, lazerio bangų ilgiai geltonos spalvos intervale labai gerai sugeriami melanino ir hemoglobino, todėl tai yra idealus prietaisas paviršinių kraujagyslių pažeidimų gydymui. Procedūra, gydytojos teigimu, yra nesudėtinga. Priklausomai nuo koreguojamos veido srities dydžio ar šalinamų kapiliarų kiekio, naudojamas vienas iš dviejų antgalių. Juo specialistas vedžioja po paciento odą milimetras po milimetro naikindamas perteklinius kapiliarus. Visa tai trunka gana trumpai – nuo 5 iki 10 minučių (jei oda gydoma viso veido plote – iki pusvalandžio). Jeigu gausu išsiplėtusių kapiliarų, gali prireikti 2-3 tokių procedūrų.

Jokio specialaus pasiruošimo procedūrai iš paciento nereikalaujama, ir jau iškart po jos žmogus gali mėgauti visaverte išvaizda – efektas matomas tuoj pat. „Tiesa, maždaug mėnesį po to patariame vengti tiesioginių saulės spindulių arba, jei kitaip nepavyksta, naudoti saulės kremus. Todėl ruduo, žiema ir ankstyvas pavasaris, kai saulės intensyvumas yra žemas, yra geriausias laikas atlikti kapiliarų ar jų darinių šalinimą“, – sako „Clinicus Klaipėda“ gydytoja.

Procedūra neturi jokių pašalinių pasekmių – pasak A. Bagdonės, panaikinus paviršinius kapiliarus (o jų veide – tūkstančiai) kraujotaka tikrai nesutrinka. Vis dėlto teikia pripažinti, kad viena pasekmė yra: žmogaus veidas po šios procedūros yra… tiesiog gražus. Toks, koks ir turėtų būti, ir toks, kokio mes visi norime. O tai – pati geriausia galima pasekmė.

Dermatologas Klaipėda. Procedūroms registruokitės telefonu +370 665 14000 arba el. paštu [email protected]

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją