fbpx
Search
Close this search box.

Dermatologė A. Bagdonė – apie ryšį su pacientais instagrame

„Dar prieš penkerius metus, norėdami pasikonsultuoti ar pasitarti su gydytoju, turėdavome pas jį registruotis į gyvą konsultaciją. Kitais atvejais gelbėdavo patirtimi besidalijantys draugai ar giminaičiai. Šiandien su mediku galima pasikalbėti tiesiog socialiniuose tinkluose ir nauda yra abipusė”,- rašo “Lietuvos sveikata”.

Straipsnyje „Kodėl medikai išėjo į instagramą“ rašoma ir apie „Clinicus Klaipėda“ gydytoją dermatologę Agnę Bagdonę:

Kas paskatino profesinėmis žiniomis ir naujienomis dalytis instagrame?

Šiais skaitmeninės visuomenės laikais gydytojai turi naudotis visomis socialinių tinklų galimybėmis savireklamai, paslaugų pardavimams, pacientų švietimui.

Dermatologija – medicinos sritis, kuri sprendžia įvairaus amžiaus žmonių odos problemas. Todėl atsižvelgiant į tai, kad instagrame aktyviausia auditorija – jaunimas ir suaugę žmonės vidutiniškai iki 34 metų, o feisbuke – vyresni, turiu savo paskyras abejuose socialiniuose tinkluose.

Jeigu mūsų klinikos svetainėje clinicus.lt pateikiama reprezentacinė informacija, komunikuojame labiau profesine medikų kalba, socialiniai tinklai pagal principą “Žmogus – žmogui” leidžia bendrauti paprasčiau, papasakoti apie sudėtingus medicininius terminus, procedūras aiškiau, lengviau.

Be to, nūdien bet kurios profesijos atstovas įdomus ne tik kaip savo srities žinovas, bet ir kaip asmenybė. Pacientams smalsu, ką gydytojas veikia ir kuo gyvena, užvėręs darbo kabineto duris. Socialiniai tinklai – puiki erdvė dalintis.

Dermatologė Klaipėda Agnė Bagdonė instagrame

Ar sulaukiate sekėjų atsako, įsitraukimo, diskusijų?

Feisbuko „pasaulyje“ esu seniai, o instagrame pirmasis įrašas pasirodė tik praėjusių metų rudenį. Per 9 mėnesius susibūrė jauna ir aktyvi, per 6000 sekėjų bendruomenė. Asmeninėmis žinutėmis sulaukiu klausimų dėl odos problemų, užklausų apie grožio injekcijas, lazerines procedūras, šalčio terapiją.

Patirtis rodo, kad žmonės informaciją nori gauti žaibiškai – čia ir dabar tiesiogiai iš gydytojo. Be to, įprastas reikalas – registracija į konsultaciją per socialinius tinklus.

Taip pat malonu, kad  instagramo vartotojai su savo teigiamais atsiliepimais kas kartą primena, kad gydytojo profesija – ne tik darbas.

Ar instagramas Jums – tai būdas pasidalinti informacija su tais, kurie domisi tam tikros srities naujienomis ar apskritai rūpinasi savo sveikata?

Tai bendravimo būdas su esamais ir būsimais pacientais. Noriu kuo daugiau pateikti naudingos, įdomios, teisingos, pagrįstos medicininės informacijos, nes internetas pastaruoju metu virto, švelniai tariant į informacinį šiukšlyną.

Pavyzdžiui, įvairiuose forumuose pateikiama daug iškraipytos ir klaidingos informacijos, aktyviausia internautų dalis – merginos ir moterys rekomenduoja savo draugių ar pažįstamų teikiamas grožio paslaugas. O, pavyzdžiui, injekcijų jokios kosmetologės ar grožio specialistės net neturi teisės atlikti, todėl negailiu savo laiko šviesdama žmones. Smagu, kad tuo užsiima ir kiti gydytojai.

Kaip praktikuojanti gydytoja dermatologė matau ir suprantu, kad apie odos ligas, grožio procedūras ir estetinę mediciną žmonės žino dar pakankamai mažai. Todėl siekiu žmonėms paaiškinti, kodėl nereikia užsiimti savigyda.

#dermatologasklaipeda

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją